Postup Dánska? Žádná křivda, roh byl odmáván správně!

Pozápasový komentář, který fanoušci živili i díky poločasovému rozboru ve studiu ČT by se dal shrnout asi takto: „Škoda té rychlé branky po rohu, který ani neměl být…“ Jenže ono je tomu docela jinak!

Dan Salisbury-Jones, producent britské stanice ITV, přišel s novým záběrem, který doslova maže dosavadní všeobecný názor. Míč totiž nakonec skutečně škrtl o Čelůstkovu ruku.

Do té doby se ale mýlili vlastně všichni. Celý „malér“ začal už režisér přímého přenosu, který nenabídl dostatečné opakované záběry. Česká televize tím pádem o poločase pracovala s variantou chybujících rozhodčích.

Tomu uvěřila i média a pochopitelně také fanoušci. Ondřej Čelůstka celou věc jenom podpořil, když se po odmávání rohového kopu vrhl na asistenta rozhodčího.

Největší chyby se nizozemský sudí dopustil nakonec až ve druhém poločase, kdy po české teči upřel Dánům rohový kop.

Česko nakonec neodehrálo špatné utkání, na postup do semifinále to však nestačilo. Jedno je však jisté, za naší prohru rozhodčí opravdu nemohou.

Zdroj: iSport

1. Na postavení při standartkách (rohy) se družstvo připravuje hodiny a hodiny…. a pak jim tam zůstane osamocenej protihráč uprostřed zaplněného pokutového území..

2. Jestli roh byl, tak ten balon mohl Čelůstka v pohodě odkopnout na aut. Hraje jak id.ot ve Spartě, tady to jen dokázal.

3. Argumenty autora článku svědčí o tom, že je DMK (Duševně Méně Komplikovaný-čti BLB). V kritickém okamžiku totiž žádný normální člověk na celém světě (tudíž ani pomezní sudí) nemohl vidět a spravedlivě posoudit, zda míč škrtl o ruku našeho beka. To prý odhalil až nějaký speciální záběr kamery, jenže vychcaný Dán zběsile mával rukama a ukazoval na roh, takže je třeba rasistické Čechy potrestat rohovým kopem (co se divíte, vždyť sudí byli z Holandska). A o tom to je!
    A vůbec, fotbal je jen hra, kde 22 potetovaných a totálně vylízaných milionářů se fláká po hřišti, zatímco 20-80 tisíc primitivů na ně řve z ochozů stadionu: Makejte, hajzlové!
    Ať žijí gorodky, to je ten správný sport!

• Ono celé to letošní(vlastně loňské) ME je prapodivné už svým časovým harmonogramem a teritoriálním určením jedenotl.zápasů.Režie celé této sportovní komedie vejde do historie.

4. Běžte už do háje s tou jedinou správnou spravedlností a to anglickou.Z té fotografie je vidět tak kulové a ne dotyk obránce.Zainteresovaný sudí jej viděl a odpískal roh a fertig.Zrovna tak zainteresovaný sudí zametl zase pro změnu v utkání UK s Dánskem,když odpískal penaltu.Vinu má i ta kamarila prý švýcarských odborníků u WAR.
    Režizéři ME se usnesli,že letos bude mistrem Evropy Anglie a taky to tak bude(zdá se,že si to angláni u režie nějak posichrovali).