Spojte se s námi


La Liga

Poslední Málaga přivítá rozjetou Celtu Vigo

Publikováno

dne

Dnešní zápasy La Ligy uzavře večerní duel domácí Malagy proti hostujícímu celku Celta Vigo. Zápas startuje 20:45 SEČ.

Málaga

Tento tým prožíval v posledních sezónách vzestupy a pády. Nyní je právě ve fázi pádu. Je na posledním místě s jediným bodem a skóre -16. Na nesestupové pozice již nyní ztrácí šest bodů. Malaze se nedaří ani v lize ani v poháru (v týdnu vypadla s Numancií). V letošní sezóně Malaga v lize ještě nevyhrála a aktuálně táhne šňůru 4 proher v řadě. V těchto čtyřech zápasech navíc vstřelila jen jediný gól.

Kouč Míchel v tomto zápase bude postrádat trojici Kuzmanovič (Z 5/0), Rolán (U 5/2) a Ricca (O 5/0). Vše poměrně důležití hráči. Chybět bude hlavně šikovný Kuzmanovič a Rolán, který je nejlepším střelcem týmu. Nejisté jsou navíc starty D. Gonzáleze (O 4/1) a M. Torrese (O 1/0).

 

 

Celta de Vigo

Tento tým také ví, co je to hrát druhou španělskou soutěž. V posledních sezónách se mu ale celkem daří. I letos hraje zatím klidný střed tabulky. Aktuálně je Celta 10. s 11 body. V ligovém poháru v týdnu Celta přešla přes Eibar. Daří se jí však i v lize. V posledním ligovém kole sice doma prohrála s Atl. Madrid ale předtím byla čtyři zápasy neporažena. Poslední dva zápasy venku navíc zvládla famózně když porazila 0:4 Eibar a 2:5 Las Palmas.

Trenér Unzué může mí z výkonů svých hráčů radost. Další radost také má jistě z toho, že se jeho týmu vyhýbají zranění. Dnes bude chybět pouze Roncaglia (O 2/0), což není nijak výrazná absence.

 

 

Prediction

V posledních pěti zápasech si Celta připsala 3 výhry a Malaga 2. Naposledy se týmy utkaly v květnu 2017 a doma vyhrála Malaga 3:0. To by se dnes stát nemělo.

Malaga má špatnou formu, kterou ještě prohloubila prohra s Numancií. Naopak Malaze se daří a tým hraje v pohodě. V posledních dvou venkovních zápasech hrál navíc velmi nadstandardně. Domácí mají navíc potíže s marodkou. Osobně se hodně těším, co v dresu hostí předvede útočná trojice Aspas-Gómez-Sisto, která společně zatím v lize dala 11 gólů.

Fakta hovoří pro výhru hostí. SK vypisují pěkné kurzy pohybující se kolem 2,5. Je tak možné hrát alternativu v rámci DNB či AH 0.

Reklama

Oblíbené