Spojte se s námi


Bojové sporty

Polská MMA zápasnice dala své soupeřce sexuální pomůcku, ta si provokaci nenechala líbit

V MMA je zvykem, že se občas před zápasem snaží bojovníci psychicky rozhodit. A to již na staredownu. To, co se ovšem nyní stalo v Polsku, nečekal takřka nikdo. Ewa Brodnicka přinesla své soupeřce sexuální pomůcku.

Publikováno

dne

V MMA je zvykem, že se občas před zápasem snaží bojovníci psychicky rozhodit. A to již na staredownu. To, co se ovšem nyní stalo v Polsku, nečekal takřka nikdo. Ewa Brodnicka přinesla své soupeřce sexuální pomůcku a soudě dle reakce Aniely Boguszové ji dárek příliš nepotěšil.

Na staredownu se často dějí zajímavé věci. Bojovníci či bojovnice se sprostě uráží, vyhrožují si, něco takového ovšem zvykem dozajista není.

Ewa Brodicka je známa svou výstředností, již v minulosti před zápasem políbila svou soupeřku Edith Soledad Matthysseovou, tentokrát to ale povýšila na vyšší level.

Brodnicka přinesla Aniele Boguszové sexuální pomůcku. Boguszová ale nebyla s dárkem příliš spokojena a s rozhořčením jej hodila na soupeřku.

Po pár ostrých slovech ji Brodnicka vlepila facku, po které se ztrhla mela, kterou však pořadatelé rychle uklidnili.

Brodnické ovšem tato psychická hra příliš nepomohla, v oktagonu padla ve 3. kole na TKO. Premiéra v MMA ji tak nevyšla dle očekávání, v minulosti ale zářila v boxu.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.