Spojte se s námi


Bundesliga

Podle webu Sky sports skončil trenér Carlo Ancelotti na lavičce Bayernu Mnichov

Publikováno

dne

Bayern Mnichov včera zažil zdrcující porážku 3-0 od PSG, což natolik rozezlilo vedení Bayernu, které se tak údajně již včera rozhodlo, že trenér Carlo Ancelotti skončí na lavičce německého celku.

Podle webu Sky sports je to již hotová věc a dnes se i v dalších médiích začali objevovat zprávy, že italského kouče dnes čeká jednání s vedením.

58letý trenér přišel do Bayernu miulé léto a hned v první sezóně dovedl svůj tým k zisku ligového titulu. V Lize mistrů se však po dvou porážkách od Realu Madrid museli poroučet již ve čtvrtfinále.

Carlo Ancelotti doposud odtrénoval 60 zápasů, ve kterých jeho tým získal 2.28 bodů za zápas, což je méně, než dokázal získat jeho předchůdce Pep Guardiola, který měl za 161 zápasů průměr 2.41 bodu za zápas.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.