Spojte se s námi


Fortuna liga

Podívejte se na faul, který vyřadil ze hry sparťana Filipa Součka

Mladý sparťan Filip Souček přišel na Letnou jako perspektivní hráč a na svojí příležitost čekal dlouho. Někteří fanoušci si ho stále příliš neoblíbili, ale musí se uznat, že progres mladého středopolaře je znatelný.

Publikováno

dne

Mladý sparťan Filip Souček přišel na Letnou jako perspektivní hráč a na svojí příležitost čekal dlouho. Někteří fanoušci si ho stále příliš neoblíbili, ale musí se uznat, že progres mladého středopolaře je znatelný. Jenže nyní přišla stopka, která jeho rozkvět možná přibrzdí.

Sparta na zlínské Letné vyhrála s přehledem 5:2, což Pavla Vrbu před náročným týdnem potěšilo. Každopádně vyřazení Filipa Součka, který dokáže oběhat velké prostory a být velice užitečný v defenzivní činnosti už tak veselé není.

O to více, když letenský tým čeká týden pravdy. Ve čtvrtek se Sparta utká v rámci Evropské ligy s Rangers FC a o víkendu přijde veledůležité derby se Slavií. Hráč s velkým akčním rádiusem by se proto Vrbovi určitě hodil.

Souček však pravděpodobně přijde o oba zápasy. Opticky zákrok zlínského obránce Lukáše Vraštila vypadal dost nešťastně.

https://www.instagram.com/p/CUQan_pAuip/?utm_source=ig_web_copy_link

Vraštil viděl za tenhle zákrok žlutou kartu. Myslíte si, že měla přijít karta červené barvy? Většina fanoušků Sparty v tom má jasno, dle nich mělo přijít vyloučení.

Souček měl navíc obrovskou smůlu, že tenhle faul vyšel zrovna na něj. Proti Zlínu začal na lavičce náhradníků a do utkání zasáhl až v 64. minutě, jenže o 7 minut později už kulhal ze hřiště a musel být střídán.

Zdroj: Sparťanské Zprávy

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.