Spojte se s námi


Fortuna liga

Po útoku Davida Limberského je Michael Krmenčík znovu v akci!

Bývalý forvard plzeňské Viktorie to na Instagramu nedávno schytal od svého bývalého spoluhráče Davida Limberského. Ten ho doslova poslal do p*dele, protože tuší, že má namířeno do nenáviděné Slavie.

Publikováno

dne

Bývalý forvard plzeňské Viktorie to na Instagramu nedávno schytal od svého bývalého spoluhráče Davida Limberského. Ten ho doslova poslal do p*dele, protože tuší, že má namířeno do nenáviděné Slavie. Nyní se Michael Krmenčík vrátil v plné parádě!

Není žádným tajemstvím, že mezi pražskou Slavií a Michaelem Krmenčíkem probíhají již nějakou dobu dost výrazné námluvy. V rozhovoru pro slávistickou TV to připustil i kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

Jediným problémem na cestě do Edenu má být fakt, že současný zaměstnavatel českého reprezentanta nechce uvolnit za dostupnější cenu.

Každopádně slávističtí fanoušci se na sociálních sítích dohadují a tipují, kdy bude Krmenčík oficiálně představen jako hráč Slavie. A svoje slovo k tomu přidal i urostlý útočník!

Dle tzv. Instastories je 28letý útočník stále na dovolené. Přesto pod jeho příspěvek, kde se Krmenčík oficiálně rozloučil s PAOKem Soluň (řecký tým, kde hostoval z Brugg), jeden z fanoušků hádal, že oficiální představení už je opravdu za rohem, což exPlzeňák vyvrátil a nabídl sázku!

https://www.instagram.com/p/CRMtO0ogYNd/?utm_source=ig_web_copy_link

Co myslíte? Dočkají se slávisté posily do útoku už v blízké době? Všechno nasvědčuje, tomu že ano!

Zdroje: Michael_Krmencik_official, Slávistické zprávy

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.