Spojte se s námi


Fotbal

Po roční pauze zase hraje. Jan Vodháněl se při debutu blýskl gólem z přímého kopu

Bývalý záložník Bohemians 1905 Jan Vodháněl má za sebou úspěšný debut v rakouské Bundeslize za tým Admira Mödling. Svému týmu pomohl k remíze 1:1 na hřišti domácího Hartbergu.

Publikováno

dne

Bývalý záložník Bohemians 1905 Jan Vodháněl má za sebou úspěšný debut v rakouské Bundeslize za tým Admira Mödling. Svému týmu pomohl k remíze 1:1 na hřišti domácího Hartbergu.

Vodháněl téměř rok nehrál mistrovské utkání poté, co si chtěl vynutit přestup z vršovického klubu a odmítl podepsat nový kontrakt. Klokani zamítli jeho přestup do MLS, následně Vodhánělovi nevyšly námluvy s plzeňskou Viktorií.

Poté přišlo zranění, návrat do zelenobílého dresu se už nekonal, protože nedostal důvěru a byl vyřazen z prvního týmu. Kontrakt s Admirou mu začal platit až po konci smlouvy v Bohemians, která vypršela v lednu tohoto roku.

Dlouhé čekání českého záložníka skončilo v úvodu jarní části rakouské Bundesligy. Vodháněl svůj tým poslal do vedení ve 44. minutě, kdy se mu podařilo obstřelit zeď z přímého kopu.

Na jeho trefu ale zareagovali hosté, kteří vyrovnali v 63. minutě. V zápase už fanoušci další gól neviděli. Hartberg remizoval s Admirou 1:1. Vodháněl si v zápase zapsal ještě žlutou kartu.

Gól českého záložníka je v úvodu videa.

Admira je momentálně na předposledním místě rakouské Bundesligy. Na ligové vítězství čeká už 9 kol. Na svého nejbližšího pronásledovatele ztrácí 3 body.

Zdroje: Livesport, Sky Sports Austria

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.