Spojte se s námi


Ostatní

Po propuštění z vězení se pokusí restartovat kariéru. Alex Kokorin odchází na hostování do Soči

Publikováno

dne

Po propuštění z vězení za napadení vysoce postavených ruských úředníků se Alex Kokorin vrátil do prvního týmu Zenitu Petrohrad, kde však neodehrál jediný zápas. Nyní se pokusí restartovat svoji kariéru v Soči.

Týden před incidentem vstřelil gól do sítě Slavie, který rozhodl o výhře Zenitu Petrohrad. Jenže poté to ruský útočník přehnal s alkoholem a nejspíše i s drogami. V rauši napadl dva ruské úředníky, za což mu hrozilo až sedm let v chládku.

Nakonec vyfasoval „jen“ osmnáct měsíců nepodmíněně. Jenže Kokorin byl z vězení propuštěn dříve, než mu sankce skončila. Ihned po prvním svobodném nádechu nazul kopačky a dal se do tréninku. Jenže v Zenitu pro něj nebylo v sestavě místo.

Teď Kokorin zkusí najít svoji ztracenou kariéru. Domov k pátrání mu připraví PFC Soči, které se nachází na samém dně tabulky ruské první ligy. Bývalý ruský reprezentant má polovinu sezóny na prokázání kvalit hodných Zenitu, kam se po ukončení hostování vrátí.

Pro hráče, který byl zvyklý na luxusní auta, vyprodaný stadion a národní tým, bude tahle změna velká. Sice Soči sídlí na olympijském stadionu, ale zdaleka není vyprodaný. Je velice možné, že podpis notoricky známého průšviháře zvedne návštěvnost i popularitu celého klubu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.