Spojte se s námi


Bundesliga

Po Barceloně se očekává velký odliv hráčů také z Bayernu Mnichov, potvrdil to i trenér Flick

Publikováno

dne

Hans-Dieter Flick zažil na lavičce Bayernu Mnichov snovou sezonu, když vyhrál vše, co jen mohl. Na prvních pár měsíců u kormidla německého velkoklubu to není vůbec špatné. Sám pětapadesátiletý kouč však potvrdil, že mu odejde řada kvalitních hráčů.

Zdroj: twitter.com/fcbayern

Bayern Mnichov je 5. nejhodnotnějším klubem na světě, když je jeho kádr webem Transfermarkt oceněn na 913 milionů eur, jenomže to by nemuselo platit dlouho a mnichovský celek na trhu zřejmě něco ztratí.

To potvrdil v rozhovoru pro Die Zeit i trenér Flick, který zřejmě myslí odchod Thiaga Alcantary do Liverpoolu, návrat Philippe Coutinha do Barcelony a také se počítá s odchodem Ivana Perišiče, kterého na křídle nahradí Leroy Sané.

„Ztratíme některé hráče, kteří mají ohromnou kvalitu, s tím se musíme smířit. Kdybych mohl pokračovat v práci s tímto týmem, bylo by to skvělé, ale to se bohužel nestane,“ naznačil Flick odchod některých hráčů z Bayernu.

„Dosáhli jsme něčeho speciálního. Něčeho, v co mnoho z nás ani nedoufalo, že se může podařit. Ale také si uvědomuji to, že se startem nové sezony bude po všem a začneme od nuly,“ stojí německý kouč nohama pevně na zemi.

Vzhledem k tomu, že dokázal se svými svěřenci zvítězit ve 21 zápasech v řadě, tak by na určitou aroganci měl jednoznačně právo. I proto lze vidět o jak vynikajícího trenéra a především člověka jde.

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se mu povede v nové sezoně. Pokud stejně, tak se dá počítat s tím, že překoná hned několik různých rekordů nejen v Bundeslize.

Zdroj: Die Zeit

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.