Spojte se s námi


Fortuna liga

Plzeň pouští Pilaře na hostování

Publikováno

dne

Václav Pilař po vleklých zdravotních potížích začal opět trénovat. Pár minut získal již na podzim, ale za účelem rozehrání jej dnes Viktoria Plzeň poslala na hostování do Slovanu Liberec.

Aktuálně devětadvacetiletý bývalý reprezentant toho v posledních letech za Plzeň příliš neodehrál, neboť dlouhodobě laboruje se zraněním kotníku. Pro Slovan Liberec je to další velmi solidní posila, pomineme-li již nyní, povážlivě vysoký počet hráčů získaný v rámci hostování.

Rychlonohý levý záložník začínal kariéru v Převýšově. K velkému fotbalu přičihl v Hradci Králové, odkud v roce 2011 odešel hostovat do Plzně. Zde se během roku velmi dobře prosadil a následoval přestup do něměckéh Wolfsburfgu. Zde se do základní sestavy však již nedostal a po roce zkoušel hostovat ve Freiburgu. Ani po návratu s ním Wolfsburg nepočítal a zajistil mu další hostování, tentokrát do Plzně. Po ročním hostování jej Plzeň v roce 2015 z Wolfsburgu vykoupila.

Pilař v Bundeslize odehrál pouhých 6 zápasů. V české nejvyšší fotbalové soutěži má na kontě 91 startů ve kterých vstřelil 17 branek a připsal si dalších 11 asistencí. V národním týmu debutoval v roce 2011 a celkem nasbíral 22 zápasů s pěti vstřelenými góly.

Jsem velmi zvědav, jak se Pilařovi bude v Liberci dařit, a zda se dostane zpátky do své dřívější formy a opět bude postrachem pro pravé obránce.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.