Spojte se s námi


Fortuna liga

Plzeň dnes může vyrovnat vlastní rekord

Publikováno

dne

V sobotním zápase v rámci 14. kola naší nejvyšší fotbalové soutěže nastoupí Viktoria Plzeň na hřišti Slovácka. Ta v případě výhry může vyrovnat svůj rekord v počtu vyhraných zápasů za sebou, kde se v sezóně 2015/16 počet vítězství zastavil na šestnácti.

Jedná se zápas týmů v opačných pólech tabulky. Plzeň je zatím neohrožená na prvním místě s náskokem 14 bodů na druhou Sigmu.

Pro hosty bude opět důležitý Michael Krmenčík, který vládne tabulce střelců i kanadského bodování s devíti trefami a dalšími šesti asistencemi. Viktoriánům to jde i dozadu, o čemž svědčí pouhé čtyři inkasované branky (průměr 0,3 obdržených branek na zápas).

To naopak Slovácko se trápí. Okupuje 13. místo tabulky s pouhými devíti body. Tým střelecky táhne Tomáš Zajíc, který už dal více než polovinu branek Slovácka.

Domácí si už ale dokázali, že i na Plzeň se dá dobře zahrát. To ukázali v pohárovém utkání hraném před dvěma týdny, kde Plzeň vyřadili po výhře 3:2 v prodloužení. Tento počin by určitě chtěli ještě jednou zopakovat.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.