Reklama

Petrášek o nabídce z Koreje: Částka by mě zabezpečila na celý život

Tomáš Petrášek, jeden z největších úkazů české fotbalové reprezentace, v rozhovoru pro iSport.cz hovořil o probírané spekulaci s pražskou Spartou či o snové nabídce z Koreje.

Zdroj: rakow.com

Tomáš Petrášek v České republice fotbalově nazářil. Jeho jméno se začalo v médiích objevovat až poté, co se svým Rakowem postupoval stále do vyšší ligy. Nyní hraje nejvyšší polskou ligu a zná ho většina českých fotbalových fanoušků.

Sparta v létě hledala stopera a hojně se mluvilo o tom, že jedná právě s Petráškem. „Se mnou nikdo nic neřešil. V Polsku se z toho stala zbytečně omílaná věc. Prý já a Sparta. Ale já o ničem nevěděl. Každopádně by to pro mě bylo ohromně zajímavé, velká čest,” řekl.

Zároveň si ale uvědomuje, jakou pozici v Rakowě má. Fanoušci ho zbožňují, v případě přestupu by stačilo pár měsíců bez formy a neposlouchal by na sebe zrovna kladné reference.

Co se týče peněz, nedávno měl velmi zajímavou nabídku z Koreje. „Sedl jsem si do křesla, vzal si kalkulačku a… Pokud by se kluby domluvily, šel bych. Sedli bychom do letadla, schovali se před celým světem a žili svůj korejský sen. Nebudu nic skrývat, šlo o částku, která by nás zabezpečila do konce života a dala by nám obrovské možnosti,” dodal.

O reprezentaci a případném Euru by si ovšem s největší pravděpodobností musel nechat jen zdát. „Je to nejvíc, co mohu dokázat. Momentálně jsem strašně hladovej. Finance nejsou nejdůležitější,“ zakončil. V Rakowe následně prodloužil smlouvu.

Zdroj: iSport.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené