Petrášek o nabídce z Koreje: Částka by mě zabezpečila na celý život

Tomáš Petrášek, jeden z největších úkazů české fotbalové reprezentace, v rozhovoru pro iSport.cz hovořil o probírané spekulaci s pražskou Spartou či o snové nabídce z Koreje.

Zdroj: rakow.com

Tomáš Petrášek v České republice fotbalově nazářil. Jeho jméno se začalo v médiích objevovat až poté, co se svým Rakowem postupoval stále do vyšší ligy. Nyní hraje nejvyšší polskou ligu a zná ho většina českých fotbalových fanoušků.

Sparta v létě hledala stopera a hojně se mluvilo o tom, že jedná právě s Petráškem. „Se mnou nikdo nic neřešil. V Polsku se z toho stala zbytečně omílaná věc. Prý já a Sparta. Ale já o ničem nevěděl. Každopádně by to pro mě bylo ohromně zajímavé, velká čest,” řekl.

Zároveň si ale uvědomuje, jakou pozici v Rakowě má. Fanoušci ho zbožňují, v případě přestupu by stačilo pár měsíců bez formy a neposlouchal by na sebe zrovna kladné reference.

Co se týče peněz, nedávno měl velmi zajímavou nabídku z Koreje. „Sedl jsem si do křesla, vzal si kalkulačku a… Pokud by se kluby domluvily, šel bych. Sedli bychom do letadla, schovali se před celým světem a žili svůj korejský sen. Nebudu nic skrývat, šlo o částku, která by nás zabezpečila do konce života a dala by nám obrovské možnosti,” dodal.

O reprezentaci a případném Euru by si ovšem s největší pravděpodobností musel nechat jen zdát. „Je to nejvíc, co mohu dokázat. Momentálně jsem strašně hladovej. Finance nejsou nejdůležitější,“ zakončil. V Rakowe následně prodloužil smlouvu.

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Realu hrozí vypadnutí z Ligy mistrů! Nemusí z toho být ani Evropská liga

Real Madrid si dnešní prohrou pořádně zkomplikoval další účinkování v Lize mistrů. Aktuálně sice španělský tým ztrácí bod na první příčku, jenže ne vše je tak růžové, jak se na první pohled může zdát.

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.