Spojte se s námi


Fotbal

Paulo Dybala výrazně snížil svou požadovanou mzdu. Kam tedy zamíří?

Paulo Dybala opustil Juventus na konci minulé sezony a v současnosti je volným hráčem. Argentinský reprezentant údajně snížil své platové požadavky na „pouze“ 6 milionů eur za sezonu.

Publikováno

dne

Paulo Dybala opustil Juventus na konci minulé sezony a v současnosti je volným hráčem. Argentinský reprezentant údajně snížil své platové požadavky na „pouze“ 6 milionů eur za sezonu.

Mnozí se domnívali, že se připojí k Interu Milán, ale návrat Romela Lukaka na hostování znamená, že k přestupu nedojde.

Dybala je v současné době v nejistotě ohledně svého dalšího klubu a zřejmě došlo ke zmenšení požadavků. Jedním z důvodů může být zdravotní stav Argentince. V posledních letech se potýkal se zraněními a v minulé sezoně nastoupil v lize pouze k 29 utkáním.

Angelo Mangiante ze Sky Sport tvrdí, že osmadvacetiletý hráč je ochoten přijmout nižší plat, aby vyřešil svou budoucnost.

To znamená, že Dybalův týdenní plat bude činit přibližně 115 000 eur. Pro představu, to je méně než většina hráčů Manchesteru United i Manchesteru City. A právě první zmiňovaný klub je jedním z mnoha, který Dybalu pečlivě sleduje.

Už v roce 2019 měl možnost přestoupit na Old Trafford, ale rozhodl se zůstat v Juventusu, přestože mu tehdejší spoluhráč Cristiano Ronaldo řekl, že se v Manchesteru „stane šampionem“.

Útočník je pětinásobným vítězem Serie A a minulý měsíc se podílel na triumfu Argentiny ve Finalissimu nad Itálií. Za Juventus nastřílel 115 gólů v 293 zápasech.

Zájem o něj má i Řím s José Mourinhem, který touží přivést na Stadio Olympico sériového vítěze.

Zdroj: SportMole, Angelo Mangiante, ESPN, SportBible

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.