Spojte se s námi


Fotbal

Paqueta a Manchester City? Loňská sága se znovu rozbíhá

Lucas Paqueta je opět spojovaný s přestupem do Manchesteru City. Ve West Hamu si tak zvykají, že zřejmě každé přestupové období bude jejich největší hvězda spojována s odchodem. Tentokrát se však věci prý již daly do pohybu a Brazilec by se měl stěhovat.

Publikováno

dne

Lucas Paqueta je opět spojovaný s přestupem do Manchesteru City. Ve West Hamu si tak zvykají, že zřejmě každé přestupové období bude jejich největší hvězda spojována s odchodem. Tentokrát se však věci prý již daly do pohybu a Brazilec by se měl stěhovat.

Minulé léto

Zdálo se, že Lucas Paqueta změní působiště. Po fenomenální sezoně ve West Hamu, která byla zakončena ziskem trofeje pro vítěze Konferenční ligy, se začaly šířit spekulace o možném Brazilcově přestupu.

Největší zájem měl samozřejmě Manchester City. Především kvůli nastavené cenovce, která se měla pohybovat až kolem 70 milionů liber. Většina ostatních celků si takto vysokou sumu nemohla dovolit zaplatit, ačkoliv Brazilec v sezoně zaznamenal 5 gólů a 7 asistencí ve 43 zápasech.

Paqueta měl být náhradou za Kevina De Bruyneho. Belgičan byl přes léto zraněný a k dispozici Guardiolovi nebyl velkou část podzimní části. Na jeho místě by hvězda Hammers nastupovala. Nakonec z přestupu sešlo, ale proč?

Brazilský záložník byl obviněný v sázkařské aféře. Údajně měl vsadit v rodné Brazílii na svou žlutou kartu. Kvůli tomu Manchester City nejspíše změnil názor a svůj zájem s případnou nabídkou stáhl. Na rozdíl od takového Sandra Tonaliho se však Brazilec obvinění zbavil.

Paqueta by se měl stěhovat

V současné chvíli je Paqueta jednoznačně klíčovým hráčem celého West Hamu. S ním padá a stoupá výkonnost, žádný jiný hráč není tolik kreativní a jeho nepřítomnost je pekelně znát. Především díky němu je West Ham na 7. příčce. Navíc je stále ve hře 6. místo.

V letošní sezoně Brazilec zapsal 8 gólů a 7 asistencí ve 37 zápasech do kterých zasáhl. Jeho cena se dokonce vyšplhala už na 65 milionů eur, loňské léto byla o 20 milionů nižší. Zájemci se tedy plácnou přes kapsu.

Podle serveru GOAL by už měl mít Brazilec s Manchesterem City domluvené osobní podmínky.  Pokud tomu tak je, tak Citizens musí jen doladit detaily s West Hamem ohledně částky, která by mohla atakovat hranici 100 milionů eur.

Zdroj: Tranfermarkt, Goal.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.