Reklama

Pád plzeňské Viktorky nebere konce! Jak reaguje fotbalová veřejnost?

Viktoria Plzeň se dál trápí! Další obrovská rána přišla proti fotbalovému “trpaslíkovi” z Pardubic, který favorita vyprovodil z Ďolíčku jasným výsledkem 3:0. Nový trenér Michal Bílek během svého prvního týdne na lavičce zakousl dvě prohry a obě v Praze. Jak na úpadek Plzně pohlíží fotbalová veřejnost?

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Plzeňská Viktoria může ligová zaváhání napravit již ve čtvrtek ve finále MOL Cupu. Jenže proti ní stane korunovaný mistr v podobě pražské Slavie, která chce za každou cenu získat vysněný double.

Nové angažmá pro Bílka nezačalo zrovna nejlépe a jde vidět, že problém v trenérovi v Plzni není. Při nejmenším ne pouze v něm. Bílkovo skóre za dva zápasy je doslova hrozivé (1:6). Při pokračujícím pádu se teoreticky stále může stát, že by Viktoriáni mohli přijít o účast v pohárové Evropě.

V posledních dvou ligových kolech čeká svěřence Michala Bílka silný Baník a poslední Opava. Závěr soutěže bude tedy pořád dost zajímavý.

Reakce na pád Viktorie Plzeň

“Viktoria Plzeň se v lize umístí nejhůř za jedenáct let. Její případný ústup asi nejvíc souvisí právě s nostalgií, s jakou opatrně našlapuje kolem svého áčka. Adrian Guľa nebyl problém. Spíš slábnoucí kádr, který se protáčí pomalu ve vztahu k ambicím klubu,” napsal na Twitter Jan Podroužek.

“Celkem by mě zajímalo, co se teď honí v hlavě vedení Plzně. Impuls nového koštěte má zatím spíš opačný účinek,” napsal redaktor Pavel Jahoda. Na jeho tweet reagoval i proslulý Neobjektivní Novinář.

“Z těchhle posledních dvou výsledků může být nejvíc vysmátý Guľa. Výsledek hrozný, hra příšerná.”

Zdroje: Livesport, Jan Podroužek, Pavel Jahoda, Neobjektivní Novinář

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. V Bílkovi (a asi ani Gulovi) očividně chyba není, musí tam být problém v kabině (a v penězích?). jinak si to opravdu nedovede vysvětlit nikdo. Pořád tam jsou reprezentanti, pořád tam jsou hráči, kteří prostě fotbal hrát umějí a není možné, že i kdyby jim trenér nakecal sebevětší blbosti, že by zápas nezvládli, navíc ještě takhle.

  2. Kde přesně skončila ta necelá miliarda z poslední účasti v LM? Odpovím si sám – v Berbr-bandě. PleŠádek stále vyřvával, že nedá za posilu víc než 20 mil., tak pak nevím, s čím chce hrát. Věčně štěstí, že mu úspěch přinesou 10mil. posily, mít nemůže. Do fotbalu se musí lít, ne ho dojit.

  3. My,kdo se o fotbal zajímáme,nejsme nijak překvapeni.Již dávno jsme psali,že se Plzeň opět vrátí do svých starých kolejí,tj.plácání mezi první a druhou ligou.Více v té druhé.Stupidní,namachrované a sprosté výpady,fanoušků Plzně,proti Spartě a Slávii jsou úsměvnou epizodou v Plzeňské historii.

  4. Je to výsledek Śádkovo přestupové politiky. Nemá přehled o hráčích na trhu a nemá asi ani peníze.Co koupil za poslední roky samé kopyto líné. Kolik odchovanců,kteří byli podle něho neperspektivní dnes úspěšně hraje v jiných klubech! Kupuje jen samé staré lemply. Vykopnout polovinu mančaftu vsadit na odchovance a vybudovat nový tým,který bude hrát koukatelný fotbal a snad za pár let budou zase poháry. S tím co je tam nyní může na evropu zapomenout.
    A s angažováním Bílka tomu dal teda korunu . Doufám,že ve čtvrtek budou hoši jezdit po zadku,aby z toho nebyla ostuda. To co předvedli v neděli proti Pardubicím byla katastrofa!!!

  5. Peníze, co vydělali, v pohárech jsou pryč. A výsledek snahy přivézt hráče zadarmo a nebo, za minimální cenu, se dostavil. Současný kádr má, tak na horní polovinu tabulky. Vypadá to, že poháry budou sledovat zase, jen v televizi. No aspoň mají, na co v Plzni vzpomínat.

  6. Celé to vedení a Vrba,Guľa se podepsali na výběru hráčú do zápasú !!!Kolik jich tady všech bylo a raději odešli a hrají jinde !!!
    Všiměte si,kolikrát hrál slaboučký Hruška s teď je tam zase Brabec !!!To jsou trenéři ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené