Spojte se s námi


La Liga

Ousmane Dembélé si už vinou zranění letos nezahraje

Publikováno

dne

Barcelona včera zvládla těžký duel s Getafe, které nakonec dokázala porazit 1-2, díky gólu záložníka Paulinha. Real Madrid tak ztrácí na katalánský klub 7 bodů, za malou chvíli ovšem nastoupí proti Realu Sociedad a bude mít šanci z tohoto náskoku smazat 3 body.

Veškerou radost z dobrých výsledků v posledních týdnech však Kataláncům zkazila lékařská zpráva ohledně Ousmana Dembélého, jenž včera vinou zranění střídal již ve 29. minutě zápasu. Pozdější vyšetření prokázalo, že si 20letý Francouz přetrhl zadní stehenní sval a znamená to pro něj čtyřměsíční stopku.

Ousmane Dembélé letos za Barcelonu odehrál 3 zápasy, ve kterých si připsal jednu asistenci, další start v dresu katalánského klubu si však připíše až v příštím roce.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.