Spojte se s námi


Fotbal

Opustí Pogba Manchester už v zimě? Agent Raiola promluvil

Paul Pogba má být tahounem Manchesteru United, jenže tuto roli nenaplňuje úplně podle představ. V létě mu navíc vyprší smlouva. Hodně se tedy mluví o jeho odchodu. Dočkáme se jej už v zimě?

Publikováno

dne

Paul Pogba má být tahounem Manchesteru United, jenže tuto roli nenaplňuje úplně podle představ. V létě mu navíc vyprší smlouva. Hodně se tedy mluví o jeho odchodu. Dočkáme se jej už v zimě?

Francouzský středopolař patří svými kvalitami bezesporu mezi nejlepší záložníky planety, bohužel už však ne stabilitou svých výkonů.

Začátek sezony se mu povedl na výbornou, v prvních čtyřech ligových zápasech nasbíral 7 asistencí, jenže od té doby na další zápis do ofenzivních statistik čeká. Ani jeho výkony nebyly poté vždy ideální.

Od začátku října je však zraněn a bude chybět minimálně do konce roku. Své statistiky tedy zlepšovat nemůže. Ba co víc? Možná už by se nemusel ani dočkat dalšího startu za Manchester United.

Paul Pogba má v Anglii totiž smlouvu pouze do léta a není vůbec jasné, že by mělo dojít k jejímu prodloužení. Naopak. Stále se mluví jen o odchodu náladového záložníka.

Potenciální Pogbův přestup naznačil i agent Mino Raiola, jenž ve spojitosti s různými spekulacemi o Francouzově budoucnosti prohlásil, že je prosinec měsícem snů.

„Snění není trestné. Uvidíme, jestli se jeho sny stanou skutečností,“ dodal Raiola ke svému vyjádření o prosinci.

Hlavním zájemcem o služby mistra světa z roku 2018 projevuje Juventus, kde Pogba působil v letech 2012 až 2016. Dojde k obnovení spolupráce?

Zdroj: Football-Italia

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.