Spojte se s námi


Fortuna liga

Opava si vyhlédla útočníka. Hledá náhradu za Kuzmanoviće mířícího do Baníku?

Publikováno

dne

Slezský fotbalový klub možná našel náhradu za svého kapitána a největší útočnou hrozbu Nemanju Kuzmanoviće. Pětigólového střelce, který má namířeno do konkurenčního Baníku Ostrava, by měl zastoupit konžský útočník Bidje Manzia, který aktuálně působí v Olomouci.

Kapitán Opavy Nemanja Kuzmanovic, který podle spekulací míří do Baníku Ostrava. (foto: sfc.cz)

Čtyřiadvacetiletý Manzia letos zasáhl v olomouckém dresu do pouhých dvou utkání a odehrál sedmdesát minut. Na podzim nastupoval v modrém dresu zejména do utkání Juniorské ligy, kde v sedmi utkáních vstřelil dvě branky.

Bývalý mládežnický reprezentant Konga ale přesto má s českou nejvyšší soutěží zkušenosti, loni za Sigmu nastoupil k 15 utkáním, avšak gólově se neprosadil. Před přestupem do Olomouce působil důrazný útočník od mládežnického věku v Dukle Praha.

Opava se konžským útočníkem bude snažit zalepit díru, která by měla vzniknout odchodem ofenzivní opory Nemanji Kuzmanoviće. Ten má podle dostupných informací namířeno přímo k největšímu rivalovi opavského klubu – do ostravského Baníku. Ten se měl podle informací Moravskoslezského deníku již s Baníkem dohodnout, ačkoliv měl údajně nabídky i ze zahraničí. 

Reklama

Oblíbené