Spojte se s námi


Bojové sporty

OKTAGON 43: David Kozma vs. Alex Lohoré – preview a tipy na sázení

Tipsport Gamechanger nabídne další parádní duely. O2 aréna kromě souboje Kincl vs. Vémola uvidí také duel David Kozma vs. Alex Lohoré. Růžový panter chce napravit špatný výkon z Ostravy, Da Killa Kid naopak hodlá navázat na dominanci proti Pirátovi. Co čekat a na co vsadit?

Publikováno

dne

Tipsport Gamechanger nabídne další parádní duely. O2 aréna kromě souboje Kincl vs. Vémola uvidí také duel David Kozma vs. Alex Lohoré. Růžový panter chce napravit špatný výkon z Ostravy, Da Killa Kid naopak hodlá navázat na dominanci proti Pirátovi. Co čekat a na co vsadit?

Oba bojovníci sice vyhráli svůj první zápas v pyramidě Tipsport Gamechangeru, jenže ze svých výkonů museli mít zcela opačné pocity.

Zatímco Alex Lohoré dominantně přejel Samuela Krištofiče a porazil jej na body, David Kozma měl s Lukaszem Siwiecem co dělat. Dokonce byl sám blízko tomu, aby byl ukončen. Hodně se diskutovalo i o tom, jestli měl na split-decision skutečně vyhrát on a ne jeho soupeř.

Může to hrát roli v jejich vzájemném měření sil? Rozhodně. Růžový panter má o motivaci postaráno. Prohra s Kaikem Britem, následně rozpačitý výkon. Lidi o něm začali pochybovat a on chce všem dokázat, že nedopadne jako většina dlouholetých šampionů po první prohře.

Da Killa Kid ukázal proti Pirátovi jen minimum chyb. Jednou z nich bylo ale to, že jej slovenský bojovník dostal na zem a dokázal jej kontrolovat. Přesně toho bude chtít využít Kozma, který by měl být na zemi ještě schopnější než Krištofič.

Jenže Lohoré má v ruce opravdu tvrdý granát. Kozmu je sice těžké ukončit, ale není to nemožné. A obzvláště poté, co jej zřídil Brito, se to nezdá vůbec nereálné. Pokud si Alex pohlídá pokusy o takedown a udrží Pantera v postoji, jeho šance vzrostou.

Zajímavé je, že je Kozma u Tipsportu s kurzem 1.65 favoritem. Výhra Lohorého je oceněna kurzem 2.11. Ve tříkolovém sprintu by ovšem mohl mít navrch právě Lohoré. Kozmovi sedí více pětikolové bitvy, ve tříkolových duelech nemá šanci využít své největší přednosti – výdrž, kondici a srdce.

Kozma se nijak netají tím, že už má rozbité tělo. A je možné, že po prohře s Britem se to celé ještě zhoršilo, což se mohlo podepsat právě na výkonu se Siwiecem. Lohoré pro něj není dobrým soupeřem.

Ještě před Britem navíc Kozmu dokázali dostat do problémů Bojan Veličkovič či Leandro Silva. Oba jej roztancovali. Je tedy šance, že na body zápas neskončí. Na to lze vsadit v kurzu 2.55 u Tipsportu.

Lákavá je rozhodně i nabídka, že Lohoré zápas ukončí na KO/TKO či diskvalifikaci v kurzu 6.00. Kozma se bude muset pořádně vytáhnout, chce-li zápas dotáhnout do vítězného konce.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.