Spojte se s námi


Bojové sporty

OKTAGON 40: Ostrava – stream, program, informace, sázení

OKTAGON 40 se ponese v duchu projektu Tipsport Gamechanger. Uskuteční se v Ostravě, kde můžeme čekat vyprodanou halu a atraktivní souboje. Do akce půjde evropská špička. Jaký je program a kde turnaj sledovat přes stream?

Publikováno

dne

OKTAGON 40 se ponese v duchu projektu Tipsport Gamechanger. Uskuteční se v Ostravě, kde můžeme čekat vyprodanou halu a atraktivní souboje. Do akce půjde evropská špička. Jaký je program a kde turnaj sledovat přes stream?

OKTAGON 40 bude druhým turnaje největší československé organizace v roce 2023. Ponese se zejména ve znamení Tipsport Gamechangeru, tedy projektu, v němž si vítěz může přijít na 300 tisíc eur.

OKTAGON 40 – místo a čas

OKTAGON 40 se bude konat v sobotu 4. března. Hostit jej bude ostravská Ostravar Aréna, která bude podle všeho vyprodaná. Začátek galavečera je plánován na 18:00.

OKTAGON 40 – stream

OKTAGON 40 nebude vysílat žádná televizní stanice. Sledovat jej bude možné přes zakoupené Pay Per View přímo u organizace.

OKTAGON 40 – program, karta zápasů

OKTAGON 40 nabídne zápasy skutečné evropské špičky v rámci welterové váhy. Do akce půjde David Kozma, kterého vyzve nebezpečný polský borec Lukasz Siwiec. Utkají se i dva rebelové Samuel Krištofič a Alex Lohoré.

Pro fanoušky Oktagonu pak bude bezesporu lákavý i souboj Christiana Jungwirtha s Tatem Primerou. Trochu v ústraní pak zůstává duel Louise Glismanna s Andrejem Kalašnikem.

Souboj veteránů UFC obstarají Leandro Silva a Andreas Michailidis, do akce půjde i Bojan Veličkovič či Máté Kertész.

Karta zápasů

David Kozma vs. Lukasz Siwiec
Samuel Krištofič vs. Alex Lohoré
Máté Kertész vs. Marcel Grabinski
Radovan Úškrt vs. Melvin Van Suijdam
Leandro Silva vs. Andreas Michailidis
Bojan Veličkovič vs. Ion Surdu
Christian Jungwirth vs. Tato Primera
Louis Glismann vs. Andrej Kalašnik
Jan Široký vs. Jaroslav Pokorný

Rezervní zápas
Matúš Juráček vs. Ioannis Palaiologos

OKTAGON 40 – kurzy

Jako tradičně nabídne i na OKTAGON 40 širokou kurzovou nabídku Tipsport. K dispozici pochopitelně budou také live sázky.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.