Spojte se s námi


Fortuna liga

Oficiálně potvrzeno! Plzeň oznámila podpisy smluv se 3 hráči, zájmu giganta z Bundesligy o jednoho z nich navzdory

FC Viktoria Plzeň oficiálně potvrdila, že nový kontrakt dostali dva talentovaní mladíci, jak se psalo už v dřívějších dnech, a navíc také to, že k prodloužení smlouvy došlo i s jedním z klíčových hráčů základní sestavy Západočechů.

Publikováno

dne

FC Viktoria Plzeň oficiálně potvrdila, že nový kontrakt dostali dva talentovaní mladíci, jak se psalo už v dřívějších dnech, a navíc také to, že k prodloužení smlouvy došlo i s jedním z klíčových hráčů základní sestavy Západočechů.

Jak jsme již dříve informovali, s Viktorií Plzeň prodloužilo smlouvu duo mladíků. A tedy devatenáctiletý brankář Viktor Baier a o rok mladší stoper Jan Paluska. Viktoriáni to oznámili na svých webových stránkách.

Nejen tito dva však dostali nový kontrakt. Prodloužení stávající smlouvy si vysloužil také čtyřiadvacetiletý obránce Robin Hranáč, jenž je v letošním ročníku velkou oporou plzeňské defenzivy.

Všichni tři fotbalisté podepsali s Viktorií kontrakty do roku 2027. Zatímco Hranáč reprezentuje současnost, Baierovi s Paluskou by měla patřit budoucnost v západních Čechách.

S Baierem prodloužil klub smlouvu navzdory neutuchajícímu zájmu německého velkoklubu Bayernu Mnichov, v jehož barvách se už mladý fotbalista zúčastnil kempu v Argentině.

Pro Hranáče jde o splněný sen

Hranáč je s Plzní spjatý už dlouho. Prošel si mládežnickou akademií, za Viktorii si zahrál i juniorskou Ligu mistrů. To, že je nyní důležitým hráčem klubu, je pro něj splněným snem.

„Vždy když jsem šel z tréninku v Luční ulici a procházel kolem Doosan Areny, snil jsem o tom, že v ní jednou budu moct hrát,“ prozradil v rozhovoru pro klubový web Hranáč.

„Dokonce jsem i chodil podávat míče při zápasech áčka. A teď můžu být u toho, což je pro mě něco fantastického,“ pokračoval účastník loňského mistrovství Evropy jednadvacítek.

„Každý zápas si tady neskutečně užívám, vnímám podporu fanoušků a jsem šťastný, že mi klub nyní dal takovou důvěru. Nebylo o čem přemýšlet, jsem tady šťastný,“ dodal Hranáč.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.