Oficiálně: Oscar Dorley přestupuje z Liberce do Slavie!

Jednadvacetiletý liberijský záložník Oscar Dorley oficiálně přestupuje z Liberce do Slavie. Podzimní část Fortuna Ligy ovšem Dorley stráví ještě na hostování v Liberci.

Zdroj: slavia.cz

Mladý záložník podepsal se Slavii čtyřletou smlouvu, tedy do 30. června 2023. Nadále bude ovšem Dorley sbírat zkušenosti v Liberci, protože podzimní část sezóny tam stráví na hostování.

V dosud probíhající sezóně nastoupil Dorley do 4 zápasů a do všech nastoupil v základní sestavě. Liberijský záložník oficiálně přestoupil do Liberce teprve 1. ledna 2019. Jeho předchozí působení na severu Čech bylo pouze formou hostování.

„Oscar je mladý hráč, který se nám velmi líbí. Od doby, co přišel, udělal velký progres. Je to zajímavý hráč, věkově i typologicky se hodí do Slavie. Je univerzální, v Liberci začínal jako pravé křídlo, pak hrál podhrot. Nyní hraje osmičku, nebo šestku, a to by byla pro nás asi nejpravděpodobnější varianta.”

“Pro něj bude aktuálně nejlepší, aby hrál. Zůstane tedy zatím v Liberci a my tak budeme mít připraveného hráče do budoucna, který by nám mohl nahradit případný odchod,“ vyjádřil se k přestupu trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

4 KOMENTÁŘE

  1. Výborná práce sešívanců. Nejlepšího hráče soupeře koupit tak, aby proti Slavii nemohl hrát, to je parádní počin.

    • Takto jsme to my rudý kundy dělaly vždycky. Koupili jsme nejlepší hráče za pár korun z kterýhokoliv klubu a pak za pár měsíců nebo roků prodat za stonásobek. A nejlepší bylo ještě v TV poslouchat komentátory, nejlíp nezaujatýho Bosáka který říkal, že je potřeba aby šel každý dobrý hráč do sparty, tam se zhodnotil a pak mohl přestoupit do většího klubu na západ:-) Ale že to trvalo, než ty ostatní kluby pochopily, že můžou hráče zhodnotit u sebe a pak draho prodat na západ sami…
      My ve spartě jsme byli vždycky hrozný kundy a bohužel už se nezměníme. Já jsem z nich největší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..