Spojte se s námi


La Liga

OFICIÁLNĚ: Mascherano odchází z Barcelony

Publikováno

dne

Argentinský fotbalový obránce Javier Mascherano opustí španělský klub FC Barcelona už v zimním přestupním období. Katalánci to v úterý potvrdili na oficiálním webu.

Třiatřicetiletý Mascherano oblékal dres FCB sedm a půl roku. Odejít by měl s největší pravděpodobností do čínské Super League. „Javier Mascherano opouští Barcelonu. Klub se s ním oficiálně rozloučí ve středu dopoledne na setkání, které bude vysílat oficiální web FCB. Osobně bude přítomen prezident Josep Maria Bartomeu a hráči prvního mužstva,“ uvádí se na webu FCB.

Mascherano přišel do Katalánska v roce 2010 z FC Liverpool. Získal tam čtyři tituly v La Lize, dvakrát vyhrál Ligu mistrů i MS klubů FIFA, evropský Superpohár a další trofeje. V jejím dresu vstřelil jeden jediný soutěžní gól, přestože odehrál přes 300 zápasů. Informovala agentura DPA.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.