Spojte se s námi


Premier League

Oficiálně: Carl Jenkinson přestupuje z Arsenalu do Nottinghamu Forest!

Publikováno

dne

Po Laurentu Koscielnym odchází další dlouholetý hráč Arsenalu. Carl Jenkinson po osmi letech končí v londýnském klubu a přestupuje do druholigového Nottinghamu Forest.

Carl Jenkinson nastupuje na pozici pravého obránce. Sedmadvacetiletý Angličan odehrál v uplynulé sezóně v dresu A-týmu Arsenalu 8 utkání. Jenkinson také nastoupil v jednom utkání v dresu Arsenalu U23, ve kterém se jedním gólem podílel na výhře 3:1 nad Chelsea U23.

Jenkinson přichází do Nottinghamu Forest za nezveřejněnou částku a se svým novým klubem uzavřel tříletou smlouvu, tedy do 30. června 2022. Rodák z Harlowu bude svému týmu k dispozici již při sobotním utkání proti Leedsu.

Jenkinson odehrál během svého osmiletého působení v Arsenalu celkem 70 utkání, vstřelil 1 gól a připsal si 5 asistencí. Nutno ovšem podotknout, že velkou část svého působení v londýnském klubu strávil na hostováních v jiných klubech.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.