Spojte se s námi


Fortuna liga

Odměna za úspěšné tažení béčka! Sparta zahájila přípravu se čtyřmi talenty z rezervy

Sparta v úterý zahájila přípravu na jarní část sezony, na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy podstoupili hráči kondiční testy, ve středu poprvé v roce vyběhnou na Strahov. Jak vypadá soupiska?

Publikováno

dne

Sparta v úterý zahájila přípravu na jarní část sezony, na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy podstoupili hráči kondiční testy, ve středu poprvé v roce vyběhnou na Strahov. Jak vypadá soupiska?

Pražská Sparta za sebou má vydařený podzim, na první Slavii však ztrácí po devatenácti kolech tři body. Dva body před sebou má také Viktorii Plzeň.

Na jaře nás tedy bude zřejmě čekat zajímavá bitva o titul a letenští chtějí být maximálně připraveni. Už v úterý zahájili přípravu na jarní část sezony, konkrétně podstoupili kondiční testy, aby hned ve středu mohli vyběhnout na strahovské trávníky.

V týmu již chybí Václav Drchal, jenž odešel na hostování do Dynama Drážďany. K dispozici již pochopitelně není ani David Moberg Karlsson, který přestoupil do japonského týmu Urawa Red Diamonds.

Tým naopak doplnila nová zimní posila Tomáš Čvančara, který přišel z Jablonce. Z hostování byl stažen obránce David Lischa, odměněna za skvělé tažení rezervy ve druhé lize byla hned čtveřice talentů.

Martin Suchomel, Václav Sejk, Matěj Ryneš a Vojtěch Patrák patřili k tahounům béčka v podzimní části sezony, dostali proto příležitost vybojovat si místo v A-týmu.

Sparta zahájila přípravu v tomto složení:

Brankáři:

Milan Heča, Dominik Holec, František Kotek, Florin Nita

Obránci:

Ondřej Čelůstka, Adam Gabriel, Dávid Hancko, Casper Højer, David Lischka, Filip Panák, Matěj Polidar, Martin Suchomel, Lukáš Štetina, Andreas Vindheim, Martin Vitík, Tomáš Wiesner

Záložníci:

Bořek Dočkal, Lukáš Haraslín, Adam Karabec, Ladislav „LK37“ Krejčí, Ladislav „Laco“ Krejčí, David Pavelka, Vojtěch Patrák, Jakub Pešek, Matěj Ryneš, Michal Sáček, Filip Souček

Útočníci

Tomáš Čvančara, Adam Hložek, Lukáš Juliš, Martin Minčev, Matěj Pulkrab, Václav Sejk

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.