Spojte se s námi


Fotbal

Odejde Coufal z West Hamu? Český bek má na stole nabídku z Premier League! Hammers už připravují novou smlouvu

Vladimír Coufal je důležitým hráčem West Hamu, mimo fotbalový trávník už ale tak spokojený není. Vedení londýnského klubu totiž českému bekovi navrhl lepší podmínky, jak ale uvádí britská média, Coufal nyní má jednoho zájemce přímo v Premier League.

Publikováno

dne

Vladimír Coufal je důležitým hráčem West Hamu, mimo fotbalový trávník už ale tak spokojený není. Vedení londýnského klubu totiž českému bekovi navrhl lepší podmínky, jak ale uvádí britská média, Coufal nyní má jednoho zájemce přímo v Premier League.

Vladimír Coufal aktuálně z individuálního hlediska prožívá velmi dobrou sezónu. V dosavadním průběhu anglické nejvyšší soutěže odehrál už 29 zápasů, ve kterých zaznamenal sedm asistencí.

Jednatřicetiletý krajní bek tak vyrovnal svůj zápis právě v počtu asistencí ze sezóny 2020/21, kdy do West Hamu přišel ze Slavie. Nutno dodat, Coufal je letos zatím druhým nejlepším asistentem ze všech obránců Premier League.

Sedm gólových nahrávek má na kontě ještě Pedro Porro z Tottenhamu, lídrem je Kieran Trippier s 10 asistencemi. Bývalý hráč Slavie nebo Slovanu Liberec každopádně hraje pravidelně a trenér David Moyes jej pravidelně zařazuje do základní sestavy.

Ačkoliv ale rodák z Ostravy je základním stavebním kamenem defenzivy Hammers, vedení klubu na začátku roku podniklo věc, která mu zrovna velkou radost neudělala.

Coufal zkrátka očekával, že až mu doběhne stávající smlouva, v té nové se jeho výkony a postavení v týmu výrazně finančně promítnou. Jenže to se nestalo, nabídka byla hluboko pod Coufalovým očekáváním.

Coufal má nabídku z Premier League

„Klub uplatnil opci, ale měli jsme slíbeno, nebo ne slíbeno, byla domluva, že se opce uplatňovat nebude a podepíše se nová smlouva. Nakonec oni jí uplatnili a teď se nějak bavíme o nové smlouvě,“ vysvětlil Coufal už v dřívějším rozhovoru pro CANAL+ Sport.

Nyní tedy obě strany zasedly k jednacímu stolu, přičemž West Ham nyní přišel s návrhem na nový dvouletý kontrakt. Jak ale informuje server The Athletic, vedení klubu se stále nedohodlo s agentem Coufala Karolem Kiselem.

Jednatřicetiletý krajní bek však údajně má i jinou možnost. Zájem o jeho služby má dosud nejmenovaný klub Premier League. Coufal tak v současné době zvažuje svou budoucnost.

Zdroj: Premier League, The Athletic, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.