Spojte se s námi


Fotbal

Domluva byla, že West Ham opci neuplatní a bude nová smlouva. Návrh je ale neakceptovatelný, vysvětluje své naštvání Coufal

Před několika týdny kolem toho byl docela velký humbuk. Vladimír Coufal společně s agentem Karolem Kiselem dali najevo svou nespokojenost s návrhem nové smlouvy od West Hamu, který se však pouze řídil opcí, která mu papírově náležela.

Publikováno

dne

Před několika týdny kolem toho byl docela velký humbuk. Vladimír Coufal společně s agentem Karolem Kiselem dali najevo svou nespokojenost s návrhem nové smlouvy od West Hamu, který se však pouze řídil opcí, která mu papírově náležela.

Vladimír Coufal do West Hamu chtěl za každou cenu. Ve svém přiznání pro server Bez frází později přiznal, že by v Anglii hrál klidně zadarmo a když jej Slavia nechtěla pustit, tak by nejraději odešel do Londýna klidně pěšky.

Za čtyři sezóny v dresu Hammers už si ale vydobyl určitou pozici i jméno, ze které se mu nechce ustupovat. Nutno říct, že kromě jedné kratší epizody v minulé sezóně nikdy nevypadl ze základní sestavy.

Očekával tedy, že až mu doběhne stávající smlouva, v té nové se jeho výkony a postavení v týmu výrazně finančně promítnou. Jenže to se nestalo, nabídka byla hluboko pod Coufalovým očekáváním.

Problém však byl v tom, že tuto opci Coufal společně s Kiselem při podpisu té první odsouhlasili. West Ham se tedy rozhodl využít svého práva, které mu ze smlouvy podepsané všemi stranami náleželo.

Fanoušci si tak Coufala a agenta Kisela dobírali, že si neumí přečíst smlouvu a ani neví, co podepisoval. Teď však reprezentační obránce vyjasnil tehdejší situaci a naštvání na vedení West Hamu.

„Klub uplatnil opci, ale měli jsme slíbeno, nebo ne slíbeno, byla domluva, že se opce uplatňovat nebude a podepíše se nová smlouva. Nakonec oni jí uplatnili a teď se nějak bavíme o nové smlouvě,“ vysvětluje Coufal v rozhovoru pro CANAL+ Sport.

„Dostal jsem nějaký návrh, který je za mě, ale i za všechny neakceptovatelný. Uvidíme, co bude dál, zatím mám smlouvu od léta na rok, tak uvidíme, co přijde v létě. Priorita je zůstat ve West Hamu, s rodinou jsme tady spokojení, zvykl jsem si na klub…,“ dodává Coufal.

Zdroj: CANAL+ Sport, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.