Spojte se s námi


Fortuna liga

Odchod Ladislava Krejčího? Pro Spartu nebude problém ho nahradit, myslí si legenda Slavie

Odchod Ladislava Krejčího ze Sparty je poslední přestupová obdob velmi žhavým tématem. V nedávné době se objevila spekulace o zájmu Betisu. „Španělská liga by mu mohla sedět. Pro Spartu to nebude problém, každý hráč se dá nahradit,“ prozradil Vladimír Šmicer v pořadu TIKI-TAKA.

Publikováno

dne

Odchod Ladislava Krejčího ze Sparty je v poslední době velmi žhavým tématem. V nedávné době se objevila spekulace o zájmu Betisu. „Španělská liga by mu mohla sedět. Pro Spartu to nebude problém, každý hráč se dá nahradit,“ prozradil Vladimír Šmicer v pořadu Tiki Taka.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ladislav krejčí přišel do Sparty v létě roku 2019 ze Zbrojovky Brno. V hlavním městě České republiky se aklimatizoval velmi rychle a začal pravidelně sbírat starty v základní sestavě. Nic se na tom neměnilo ani s opakovanými změnami na trenérském postu.

Postupně se ale z pozice defenzivního záložníka posunul na post levého stopera ve tříčlenném obranném systému. Tuto změnu provedl dánský kouč Brian Priske, jenž aktuálně kroutí na Letné svoji druhou sezonu.

Pod jeho vedením zažil Krejčí nejproduktivnější sezonu, během níž vstřelil třináct gólů. A to i navzdory zdravotním komplikacím, kvůli nimž musel značnou část sezony 2022/23 vynechat.

Velkou část branek vstřelil odchovanec Zbrojovky Brno z pokutových kopů a tím přispěl svému týmu k zisku mistrovského titulu. Na ten čekali na Letné dlouhých devět let.

V posledních týdnech ale nejsou výkony sparťanského kapitána optimální, kvůli čemuž se na něj svrhla vlna kritiky. Dobrou vizitkou rozhodně nejsou ani tři červené karty v právě probíhajícím ročníku Fortuna ligy.

Je velmi možné, že se čtyřiadvacetiletý fotbalista dočká v létě prvního zahraničního angažmá. Pomoci by mu k tomu mohla také účast na mistrovství Evropy, jenž se odehraje v Německu. Se Spartou má momentálně platnou smlouvu do konce nadcházející sezony.

Zájem Betisu o Ladislava Krejčího

V nedávné době přišel španělský server AS s informací o zájmu Betisu Sevilla. „Fotbalově si dovolí, někdy až moc, ale to není na škodu. La Liga má velkou kvalitu a myslím, že by to pro něj bylo dobré,“ prozradil svůj názor v pořadu TIKI-TAKA Vladimír Šmicer.

„Pro Spartu nebude problém ho nahradit. Už i letos hráli některé zápasy bez něj a zvládli je úplně v pohodě. Já si myslím, že každý je nahraditelný. Mají tam mladého Vitíka, který nehrává pravidelně,“ dodal vítěz Ligy mistrů ze sezony 2004/05.

Zdroj: Fortuna liga, Tiki Taka

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.