Spojte se s námi


Fortuna liga

Očista fotbalu v plném proudu? Předsedou Libereckého KFS zůstává Miroslav Pelta

„Očista“ fotbalu v plném proudu? Dle dostupných informací předsedou Libereckého krajského fotbalového svazu zůstává i nadále Miroslav Pelta.

Publikováno

dne

„Očista“ fotbalu v plném proudu? Dle dostupných informací předsedou Libereckého krajského fotbalového svazu zůstává i nadále Miroslav Pelta.

Zdroj: FK Jablonec

Informaci na Twitteru zveřejnil šéfreportér Seznam Zpráv Luděk Mádl. Peltu v souboji o předsednictví vyzval Ondřej Holeček z Hrádku nad Nisou, ale bývalý předseda FAČR jednoznačně zvítězil na hlasy v poměru 24:15.

Jak reagovali na tuto zprávu fotbaloví fanoušci? Většina z nich se samozřejmě nad kontroverzní volbou zamýšlela. Na druhou stranu se našli i komentující, kteří se Miroslava Pelty zastávali.

„Správná volba. Nechápu ty lidi, co na něj hází špínu, že zneužil dotace, přitom ty dotace dal do fotbalu! To neměl pro sebe. Za tu dobu, co vedl FAČR, tak se všichni měli dobře.“

„Z toho je mi fakt smutno…Ať si Pelta vlastní klub, to je jeho svaté právo. Ale nějaký pozice ve fotbale by mu už měly být roky zapovězeny!!!“

„To je fuk jestli 5 nebo 15. To, že Pelta obhájil, je naprostou ostudou krajského svazu.“

„Neskutečný. Někam bych vyvěsil jména těch, co mu to hodili. Hanba.“

Pod svůj tweet se vyjádřil několikrát i Luděk Mádl. Dovolil si třeba porovnat Berbra a Peltu. „Pelta samozřejmě má svoje mouchy, to je jasný. Ale pořád si zaslouží být výrazně odlišován od Berbra. Protože je prostě jiný. Ne čistý, ale jiný. A prasárny tady toho směru, co naznačujete, to byl fakt Berbrův, ne Peltův styl.“

Zdroj: Luděk Mádl

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.