Reklama

Očista fotbalu v plném proudu? Předsedou Libereckého KFS zůstává Miroslav Pelta

“Očista” fotbalu v plném proudu? Dle dostupných informací předsedou Libereckého krajského fotbalového svazu zůstává i nadále Miroslav Pelta.

Zdroj: FK Jablonec

Informaci na Twitteru zveřejnil šéfreportér Seznam Zpráv Luděk Mádl. Peltu v souboji o předsednictví vyzval Ondřej Holeček z Hrádku nad Nisou, ale bývalý předseda FAČR jednoznačně zvítězil na hlasy v poměru 24:15.

Jak reagovali na tuto zprávu fotbaloví fanoušci? Většina z nich se samozřejmě nad kontroverzní volbou zamýšlela. Na druhou stranu se našli i komentující, kteří se Miroslava Pelty zastávali.

“Správná volba. Nechápu ty lidi, co na něj hází špínu, že zneužil dotace, přitom ty dotace dal do fotbalu! To neměl pro sebe. Za tu dobu, co vedl FAČR, tak se všichni měli dobře.”

“Z toho je mi fakt smutno…Ať si Pelta vlastní klub, to je jeho svaté právo. Ale nějaký pozice ve fotbale by mu už měly být roky zapovězeny!!!”

“To je fuk jestli 5 nebo 15. To, že Pelta obhájil, je naprostou ostudou krajského svazu.”

“Neskutečný. Někam bych vyvěsil jména těch, co mu to hodili. Hanba.”

Pod svůj tweet se vyjádřil několikrát i Luděk Mádl. Dovolil si třeba porovnat Berbra a Peltu. “Pelta samozřejmě má svoje mouchy, to je jasný. Ale pořád si zaslouží být výrazně odlišován od Berbra. Protože je prostě jiný. Ne čistý, ale jiný. A prasárny tady toho směru, co naznačujete, to byl fakt Berbrův, ne Peltův styl.”

Zdroj: Luděk Mádl

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Takhle vypadá změna? Cinklej Pelta bude typickou figurou “očisty” fotbalu. Jenom nechápu sponzory, kteří do téhle zumpy hazou prachy.

 2. Pane Mádl s Vašeho vyjádření my spadla brada.Vidím že jste v minulosti nebo i nyní měl k panu Peltovi blízko.Jen pro úplnost připomínám –Cinklý jaro-Volal Pelta co jsi mu řek–Zaměstnal Horníka proč asi–Domluvený rozhodující zápas Jabl.-Příbram o záchranu na úkor Sigmy před kamerami–Zářezy v zápasech v Jablonci sudími by Vám mohli některé tými vyprávět.Doufám,že Vám tento skromný výčet stačí k obhajobě tohoto fotbalového šíbra.Pan Pelta je bezesporu schopný manažer,avšak obávám se že je schopný víc než je zdrávo.

  • Přesto a možná právě proto s nim má Křetinský nadstandartní vztahy a během dubna mu pujčil 16 mil. na chod Jablonce ( možná že tím zaplatil přestup Schranze do Sparty) .

   • A co je na tom odsouzeníhodného? Pomohl Jablonci? Pomohl a tak ho taky oceňují a při volbách mu dali hlasy. Jak prosté.

 3. Tak to je Schranz ,již hráčem Sparty.Záloha odešla doplatek proběhne v zápětí odhaduji cca 20 Mega, anebo pustí Jablonec druhé místo Spartě.Velký čáp je Velký čáp ten vý nejlépe kudy běží zajíc.

  • Přesně tak! Ale mám pro jeho působení ve fotbale i kus pochopení. Pohyboval se a byl i součástí toxického prostředí vrcholového fotbalu, ale bezpochyby pro fotbal “v globálu” udělal strašně moc. Umím si představit kolik tělesných a i duševních sil v jeho věku stálo jeho “šukání” náměstkyně ministryně, aby získal prachy i pro masový fotbal.Klobouček!

 4. I já mám pro tyto nadstandartní služby ve jménu fotbalu v Čechách pochopení a pravděpodobně i pan Mádl.Snad to pochopila i manželka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené