Spojte se s námi


Fortuna liga

Obrození v České Lípě. Gebre Selassie dal svůj první gól po návratu do Liberce!

Theodor Gebre Selassie v posledních dnech upoutal pozornost médií i fanoušků! Jeho staronový zaměstnavatel FC Slovan Liberec způsobil poprask, když vydal skvělé promo video k podpisu lukrativní posily.

Publikováno

dne

Theodor Gebre Selassie v posledních dnech upoutal pozornost médií i fanoušků! Jeho staronový zaměstnavatel FC Slovan Liberec způsobil poprask, když vydal skvělé promo video k podpisu lukrativní posily. Bývalý český reprezentant rozhodně nebude jen skvělý marketinový tah, ale také sportovní přínos.

Zdroj: FC Slovan Liberec

Theodor Gebre Selassie se ukázal hned ve svém druhém zápasu v barvách Slovanu. V přípravném utkání proti druholigovému Ústím nad Labem vstřelil parádní gól hlavou.

Zápas se hrál na neutrální půdě na stadion U Ploučnice v České Lípě a fanoušci mohli vesele aplaudovat obrozenému Gebremu, který svojí brankou zahájil obrat utkání, když srovnal na 1:1!

34letý zkušený mazák vypadá, že je stále ve skvělé kondici a pro mladý kádr Slovanu, by to mohlo být skvělé doplnění.

Svěřenci Pavla Hoftycha zápas nakonec vyhráli 3:1 a napravili tak zaváhání s pražskou Duklou (prohra 1:3).

Gebre Selassie je pamětníkem veleúspěšné sezóny 2011/2012, liberecký Slovan tehdy získal mistrovský titul a samotný Gebre byl zvolen nejlepším hráčem sezóny.

V kádru současného týmu je ještě jeden pamětník této sezóny a jím je Michael Rabušic.

Gebre Selassie za severočeský celek doposud odehrál 103 soutěžních zápasů, vstřelil 8 branek a na 8 přihrál.

Zdroje: Transfermarkt, FC Slovan Liberec

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.