Spojte se s námi


Fortuna liga

Obrat ve Spartě? Kamerunský záložník měl podepsat novou smlouvu

Publikováno

dne

Sparta se pomalu chystá na následující sezonu. V jejím týmu je totiž několik fotbalistů, kterým po sezoně končí smlouva. Dle zdroje blízkého klubu měla jednání pokročit u Georgese Mandjecka, který měl podepsat novou smlouvu.

Zdroj: Sparta.cz

Mandjeck tak i přes dřívější problémy s klubem bude s největší pravděpodobností v klubu pokračovat. Bude tak přímou konkurencí pro Ladislava Krejčího, který za Spartu odehrál již 15 utkání.

Pro Mandjeckovo setrvání hraje i fakt, že kamerunský defenzivní štít dokáže zahrát na pravé obraně, kde Spartu dlouhodobě tlačí bota. I proto nakonec tým z Letné otočil, a dříve problémovému fotbalistovi nabídl novou smlouvu.

Už takhle v týmu dle všeho skončí Kaya s Kangou. První jmenovaný je sice v kabině oblíbený, jeho plat ale tíží celý klub.

Kanga je na hřišti lídrem, jeho ambice jsou ale vyhrávat každým rokem titul či pohár. A to mu ve Spartě splněno nebylo. I proto si nechává otevřená vrátka.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.