Obrat ve Spartě? Kamerunský záložník měl podepsat novou smlouvu

Sparta se pomalu chystá na následující sezonu. V jejím týmu je totiž několik fotbalistů, kterým po sezoně končí smlouva. Dle zdroje blízkého klubu měla jednání pokročit u Georgese Mandjecka, který měl podepsat novou smlouvu.

Zdroj: Sparta.cz

Mandjeck tak i přes dřívější problémy s klubem bude s největší pravděpodobností v klubu pokračovat. Bude tak přímou konkurencí pro Ladislava Krejčího, který za Spartu odehrál již 15 utkání.

Pro Mandjeckovo setrvání hraje i fakt, že kamerunský defenzivní štít dokáže zahrát na pravé obraně, kde Spartu dlouhodobě tlačí bota. I proto nakonec tým z Letné otočil, a dříve problémovému fotbalistovi nabídl novou smlouvu.

Už takhle v týmu dle všeho skončí Kaya s Kangou. První jmenovaný je sice v kabině oblíbený, jeho plat ale tíží celý klub.

Kanga je na hřišti lídrem, jeho ambice jsou ale vyhrávat každým rokem titul či pohár. A to mu ve Spartě splněno nebylo. I proto si nechává otevřená vrátka.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Rosický ven !!! Místo prodloužení smlouvy o rok s Kangou ( s doložkou že pokud Sparta nebude na podzim 2020 hrát EP tak ho v připadě zájmu jiného klubu mimo Čr v zimě pustí za 25 mil.kč) tak ji prodlouží s pruměrnym starym hráčem který dělal Spartě zle a dá mu udajně plat 55.500 € měsičně základ + bonusy ?!! Místo 4 kvalitních mladých zdravích fotbalistu podepišou Mandjecka stahnou Zahustela + 2 mladé z hostovačky a hurá na novou sezonu s kecama o titulu a vítězství v Mol cupu a jak jdou spravnou cestou a že je vše super !!! To co žvaní již 3 sezony a každou je to horší a horší !!!

    • Sice jsem SKS, ale s tímhle nelze nesouhlasit. Naši čeští nadějní kluci, kteří by se při dobré práci v klubu dali později prodat za slušný peníz, se mnohdy kvůli primadonám zvenku nedostanou ani na lávku, a přitom kluby vyhazují neskutečné peníze za kopyta za zenitem. A opravdu je s podivem, že zahustel a další si ve Spartě nekopnou, a jinde fungují v pohodě. TR byl sice top hráč, ale jako manažer je úplně mimo. Já čekal, že se na rok zapakuje do Arsenalu a tam se něco o vedení klubu naučí, ale jak on sám říká, tu dobu strávil pročítáním smluv a zdravotních prohlídek hráčů. Pak se nedivím, že to vede jak to vede.

  2. Hlupáku MillWalle,k tomu,aby byla podepsána smlouva,jsou zapotřebí dvě strany.A když jedna nechce,tak se s tím nedá nic dělat.A Ty,kromě nadávek,jsi nic jiného ještě neidělal a podle tvého vyřvávání Ti nevěřím,že si s fitbalem měl jiné spojení než jako divák.Jenže vysvětlovat něco někomu,kdo je zalitý nenávistí,je zcela zbytečné.Musíš být velice nešťastný člověk,když jsi zaujatý proti jednomu člověku.Jak víš,že mu dal plat 55 500 eur plus bonusy?Tu smlouvu jsi neviděl,takže si jenom vymýšlíš a děláě se zajímavým.

    • Tak dobře nebylo mě řečeno od 2 lidí které znám dobře více než 10 let z fotbalového prostředí uvnitř klubu – 55.500€ ale 1.5mil.kč + bonusy ! Abych byl tedy 100% přesný a doslovný ! A vzhledem k tomu že oba dva věděli během par dní po podpisu Kaye – Benchaima výši platu ( která se během par měsicu po tom dostala a 100% potvrdila oficialně v tisku ) + mi potvrdili nezavysle na sobě že T.Rosický má 1mil.kč měsičně což jsem věděl již před tím to jejich potvrzením paradoxně od jisté osoby ženského pohlaví pracující v “zajimavé” pozici na Spartě – Tak nemám duvod infu o Mandjeckovy a jeho platu nevěřit ! A zajimavým se fakt dělat nemusím 😉 jen se dělim s ostatními o zajimavé zákulisní informace potvrzené ze 2 a někdy 3 ruzných zdroju aby byli i ostatní trošku v obraze a věděli že ne všem jde o Spartu a ne všichni jsou opravdoví Sparťané kteří by klubu chtěli pomoci ne za 1.mil.kč měsičně ale klidně za 100 tis.měsičně než se klub vrátí zpět na výsluní a udělá během 3 let 2 mistrovské tituly + 2 roky ze 3 bude hrát i na jaře EL a tým bude hrát srdcem pěkný fotbal !! Do té doby by ten váš polobuh měl těch zbylích 900 tis.měsičně dát na platy a náklady 2 špičkovým skautum kteří by byli Spartě 100× platnější než ti 2 protekčáci J.Rosický a Kováč !!

  3. Těm číslům bych se vůbec nedivil, Škoďák prý měl ve SKS mimo pěkného základního platu ještě prémie jako 150tis za každý gól. Ale tomu to nezávidím, udělal pro SKS dost.

  4. Nevím jestli je pravda co říká Millwall, ale naprosto souhlasím, že Rosický ve funkci velice zklamal. Jeho nákupy-to byla hrůza od samého začátku, o přivedení Jílka jako trenéra platí to samé. Nutná okamžitá změna ve funkci, jinak to bude stále horší a horší .

  5. Skutečnými osobnostmi ve Spartě byli naposledy bývalý mezinárodní hokejový rozhodčí Rudolf Baťa, trenér Václav Ježek a ing. Václav Mašek. Na dalších místech Josef Jurkanin, Ivan Mráz a JUDr. Ivan Hašek. A pak ještě Dušan Uhrtn, Tomáš Pospíchal, Petr Čech a Pavel Nedvěd. Toť vše, ale buď jsou po smrti nebo v důchodu nebo jsou vázáni jinde. Rosický mezi nimi není, naopak před ním jsou ještě Jaromír Blažek, Horst Siegl a Jan berger. Z nich by si snad Křetínský někoho našel, kdyby chtěl.

  6. Ne že bych byl rasista,ale Sparta fakt nepotřebuje problémové,náladové,nespolehlivé černochy,jako je Kanga,nebo Teteh,čím dřív se jich zbaví tím líp.Naopak takový Costa je pro Spartu pořád přínosem,má to v hlavě narozdíl od těch dvou výše jmenovaných srovnané,jen by měl nastupovat na pozici levého obránce a ne na stoperovi,to fakt není jeho parketa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.