Spojte se s námi


Premier League

Obránce Nathan Ake přestoupil za 23 milionů eur do Bournemouthu

Publikováno

dne

Obránce Nathan Ake se stěhuje ze Stamford Bridge do Bournemouthu natrvalo a Chelsea tak vyinkasuje necelých 23 milionů eur. Eddie Howe měl pod sebou tohoto mladíka jeden rok, když si ho v lednu tohoto roku Chelsea opět stáhla, aby s nimi dohrál jaro. 22letý Holanďan se tak mohl radovat již z druhého ligového titulu.

Nathan Ake přišel do Anglie v roce 2011 z Feyenoordu. Chelsea za něj tehdy zaplatila 800 tisíc eur a 4 roky hrál v jejich mládežnických výběrech, odkud poté putoval na hostování do Readingu, Watfordu a nakonec do Bournemouthu, který se po roce a půl rozhodl tohoto mladého talenta koupit.

Pro Cherries je Nathan Ake již třetí posilou v tomto přestupovém období. Na Vitality Stadium už přestoupil brankář Asmir Begovic a útočník Jermain Defoe.

A post shared by Nathan Aké (@nathanake) on

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.