Reklama

Obnovení permanentek? Fanouškům Sparty stačí zaplatit symbolických 50 korun

Pražská Sparta oznámila, jak bude postupovat při obnovování permanentek na sezonu 2021/22. Její fanoušci mohou zaplatit pouhých 50 korun a uvidí tak celou základní část. Klub však nabídl i jiné kompenzační možnosti.

Zdroj: AC Sparta Praha

Sparta vydala vyjádření, jak bude postupovat v případě obnovení permanentek. Její fanoušci se totiž za celou sezonu dostali na pouhá tři utkání.

Klub tak vymyslel více variant, aby se každý fanoušek mohl rozhodnout, co zvolí. První je permanentka na základní část za symbolických 50 korun + poštovné. Nutno ale dodat, že jde pouze o základní část a následná nadstavbová utkání budou nabízena se slevou.

Druhá varianta je dražší, přesto ale bude s největší pravděpodobností zajímat věrné fanoušky klubu. Ti dostanou permanentku se slevou 10 procent. V této možnosti je zakomponovaná i nadstavba, tudíž si daní fanoušci nebudou muset lístky dokupovat.

Sparta oznámila nové logo a v létě se dočkáme obou sad nových dresů. Na ten dostane permanentkář, který si zvolí druhou možnost, slevu 1 000 korun.

Navíc bude mít své jméno na plášti tunelu mezi střídačkami. Jméno bude figurovat i ve videích na velkoplošných obrazovkách v průběhu utkání.

„Chtěli jsme fanouškům nabídnout opravdu férové řešení složité situace, do které jsme se nikoliv vlastní vinou dostali. Proto jsme přišli se dvěma variantami, připadá nám nejlepší dát každému permanentkáři možnost, aby si vybral,“ řekl marketingový ředitel klubu Kamil Veselý.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené