Spojte se s námi


Fortuna liga

O hráče Pardubic je zájem! Jak se promění jejich kádr před novou sezónou?

Fotbalisté Pardubic se po svém postupu mezi prvoligovou elitu velice rychle pasovali do role černého koně celé soutěže a uplynulý ročník Fortuna ligy zakončili na skvělém sedmém místě.

Publikováno

dne

Fotbalisté Pardubic se po svém postupu mezi prvoligovou elitu velice rychle pasovali do role černého koně celé soutěže a uplynulý ročník Fortuna ligy zakončili na skvělém sedmém místě. Logicky tak stoupla také poptávka o jejich hráče. Jak se promění jejich kádr před novou sezónu?

Zdroj: FK Pardubice

Podle posledních informací nečeká pardubického kouče Jiřího Krejčího v přípravě na novou sezonu nic lehkého. Klub totiž již avizoval první odchody a vzhledem k tomu, že přestupové období je v plném proudu, nemusí zůstat jen u nich.

Jistý je odchod talentovaného obránce Michala Surzyna, o jehož angažmá v Jablonci jsme psali zde. Hostování z Mladé Boleslavi končí také nadějnému brazilci Ewertonovi, který ve městě aut začne přípravu.

„Určitě ho neudržíme, vrací se do Boleslavi. Je otázka, jak se tam bude prezentovat. Řekl jsem mu, že má u nás dveře otevřené, ale bude záležet hlavně na Boleslavi,“ komentoval jeho odchod trenér.

Stejný scénář čeká i talentovaného Michala Hlavatého, jenž po konci hostování začne přípravu pod Michalem Bílkem v Plzni.

Minimálně přípravu bude v Olomouci absolvovat také Jiří Sláma, kterého si z Pardubic stáhl po hostování nový trenér Hanáků Václav Jílek, který chce dát příležitost ukázat se všem hráčům.

Ve hře je také odchod produktivního Davida Hufa. Ten ve třiceti odehraných duelech nastřílel 9 branek a ve svých 22 letech patří k velkým talentům nejen Pardubic.

Co se týká příchodů, na zkoušku tým získal obránce Jana Halásze z Plzně a Pavla Sokola z Chrudimi. Na testech je také devatenáctiletý Milan Sekera z Trnavy a třiadvacetiletý Brazilec Ramos Júnior. O jejich dalším působení se ale teprve rozhodne.

Použité zdroje: FK Pardubice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.