Spojte se s námi


Fotbal

Nový brankář pro českou reprezentaci? Ivan Hašek by měl sledovat výkony mladého hráče v Rakousku

V sousedním Rakousku nám nenápadně roste adept na brankáře pro českou reprezentaci. Trenér Ivan Hašek by se určitě měl zaměřit na výkony mladého Vítězslava Jaroše, který hostuje ve Štýrském Hradci z Liverpoolu.

Publikováno

dne

V sousedním Rakousku nám nenápadně roste adept na brankáře pro českou reprezentaci. Trenér Ivan Hašek by se určitě měl zaměřit na výkony mladého Vítězslava Jaroše, který hostuje ve Štýrském Hradci z Liverpoolu.

Kovář, Staněk, Mandous, Pavlenka, Vaclík, Jedlička, Hladký nebo snad někdo další? Česká reprezentace je po vládě Petra Čecha a Tomáše Vaclíka v nezvyklé situaci. Nemá jasnou jedničku. O slovo se ale hlásí nové jméno.

Kmenový hráč Liverpoolu Vítězslav Jaroš má ve slavném klubu podepsanou smlouvu až do roku 2026. Nyní ovšem dvaadvacetiletý gólman se zkušenostmi z irské ligy a nižších soutěží v Anglii nastupuje ve Štýrském Hradci.

„Když se objevil zájem a já měl první rozhovory s trenéry, nemusel jsem dlouho přemýšlet – těším se na letošní jaro a chci týmu pomoci dosáhnout jeho cílů jak na národní, tak na mezinárodní úrovni,“ prozradil Jaroš pro oficiální stránky klubu.

Hašek se musí mít na pozoru

A start do rakouského angažmá má opravdu skvělý. Debutoval čistým kontem při postupu v domácím poháru přes Austrii Vídeň, aby potom pomohl k ligové remíze s rakouským vládcem posledních let Salcburkem.

Štýrský Hradec je tak o dva body druhý právě za Salcburkem a daří se mu také v evropských pohárech. Naposledy totiž český mládežnický reprezentant přispěl k jasné výhře v Konferenční lize (4:1) nad Slovanem Bratislava.

Odchovanec Slavie v sobě nezapře ostrovní brankářskou školu. Se 190 cm patří mezi urostlejší gólmany, ale bez problémů také zvládá tolik v posledních letech požadovanou hru nohama. Kvalitu má navíc i na brankové čáře.

Nový trenér české reprezentace Ivan Hašek se tak musí mít na pozoru. V sousedním Rakousku nám roste další skvělý strážce branky.

Zdroj: Transfermarkt, Sturm Graz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.