Spojte se s námi


eSport

Novinky ve FIFA 18 – Hráči

Publikováno

dne

Nejlepší fotbalisté světa jsou díky novinkám herního systému FIFA 18 zase o kus věrohodnější. Vaši oblíbení hráči se tak pohybují a jednají jako ve skutečnosti.

TECHNOLOGIE REAL PLAYER MOTION

Zcela nový systém animace ladí každý jednotlivý snímek s předlohou a zajišťuje tak nejplynulejší hratelnost v historii série. V nové sérii je využito nových technik snímání pohybu k nahrání Cristiana Ronalda a dalších špičkových hráčů v plné rychlosti. Technologie Real Player Motion se stará o přenos těchto dat do hry, aby se virtuální hráči chovali a pohybovali stejně jako jejich protějšky na reálných hřištích.

OSOBNOST HRÁČE

Ronaldův charakteristický přímý volný kop, Sterlingovy jedinečné obraty a Griezmannova technika. Vše rozeznáte ve FIFA 18 na první pohled díky dokonalému ztvárnění reálných emocí hráčů, jejich fyzických proporcí a vlastností.

PŘEPRACOVÁNÍ DRIBLINKU

Nové mechaniky driblinku vám umožní předvádět charakterističtější dotyky či otočky s ještě menším poloměrem a vyrazit do útoku dynamičtěji než kdy předtím.

NOVÉ TYPY CENTRŮ

Nacentrujte rychlý míč do šestnáctky, pošlete ho od postranní čáry útočníkovi do prostoru nebo ho pošlete za obranu, aby si ho našel nabíhající spoluhráč z hloubi pole. Nové typy centrů rozšiřují vaše možnosti hry z křídla!

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.