Spojte se s námi

Fortuna liga

Nové posily dávají smysl. Blýská se snad Spartě na lepší časy?

Zveřejněno

dne

Sparta nakoupila v zimním přestupovém období již čtyři fotbalisty. Zaplnila tak téměř všechny posty, které se na podzim ukázaly jako problémové. Blýská se snad Spartě na lepší časy?

Zdroj: Sparta.cz

Mezi nové posily se po Mobergu Karlssonovi a Haškovi nedávno přidali i jablonečtí Lischka a Hanousek. Sparta tak ukázala, že ví kde jsou její problémové posty a zaplnila je především kvalitními fotbalisty.

David Moberg Karlsson je poměrně gólový křídelník, který Spartě v poslední době chybí. Konečně tak na tomto postu nebude muset zaskakovat Stanciu, který mi připadal spíše ztraceně.

Martin Hašek bude muset o základní sestavu urputně bojovat. Na jeho postu je nejen trio Kanga, Stanciu a Frýdek, ale také Michal Sáček, u kterého doufám, že se mu povede zimní příprava a rozšíří tento nabitý post.

David Lischka je mladý stoper, který v případě dobré formy začne sezónu v základní sestavě. Podle všeho mu totiž ubude jeden až dva konkurenti v boji o stoperskou pozici. Musí ale vyladit rozehrávku, jinak dopadne stejně jako jeho konkurenti.

Matěj Hanousek. Hráč, ze kterého mám největší radost. Jeho angažování jsem si přál mnohem více, než Bořka Dočkala. Je velmi rychlý a připomíná mi Pavla Kadeřábka, který hrával na druhé straně obrany. Věřím tak, že právě levá strana bude na jaře velmi silná.

Zdroj: fkjablonec.cz

Navíc spolupráce Lischky a Hanouska může být pro tým opravdu přínosná. Fanoušci také vyvolávají jméno Tomáše Holeše, díky kterému by se ze sparťanské obrany stala jablonecká, ovšem tolik změn v obraně by nemuselo dělat dobrotu.

Šanci ukázat se budou mít fotbalisté Sparty již dnes od 11 a 14 hodin v rámci dvojutkání s Českými Budějovicemi. Pokud chcete obě utkání sledovat, budete mít příležitost na webu Sparty, kde bude spolu s Lukášem Pečeně komentovat zápas legenda Sparty Július Bielik. Věřme, že uvidíme dobrý fotbal a nové posily ukáží, proč byly angažovány.

Reklama
4 komentáře

4 Comments

 1. udolak

  9.1.2019 na 12:39

  Konečně normální článek, věcný a bez predikcí jak to a to nemůže nikdy fungovat. Díky za něj.

  • BH

   9.1.2019 na 15:47

   Ano, docela v poho.. Bylo by jen dobře, kdyby se Sparta dala trochu dohromady..

 2. Jaroslav Kalous

  9.1.2019 na 13:49

  Nejsem sparťan, ale ať se jí na lepší časy blízká. Ale naše pralesní podliga bude nezajímavá ať je
  Sparta první nebo šestá! Je to fuk!

  • udolak

   9.1.2019 na 14:53

   Tvůj komentář je hodně zmatený. Možná bylo lepší jej sem vůbec necpat.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama