Spojte se s námi


Chance Liga

Nová posila na cestě? Sparta po odchodu Krejčího posílá na hostování potenciální náhradu Vydru

Spartu už před mistrovstvím Evropy opustil stoper a kapitán v jedné osobě Ladislav Krejčí. Nyní je ale na cestě směrem ven i další stoper a to musí znamenat jediné. Sparta je nejspíše blízko příchodu posily do středu obrany.

Publikováno

dne

Spartu už před mistrovstvím Evropy opustil stoper a kapitán v jedné osobě Ladislav Krejčí. Nyní je ale na cestě směrem ven i další stoper a to musí znamenat jediné. Sparta je nejspíše blízko příchodu posily do středu obrany.

Po další vynikající sezoně nebylo pochyb o tom, že kapitán Ladislav Krejčí zamíří do pohárové Evropy. Otázkou bylo pouze to, zda oznámení přijde před mistrovstvím Evropy a nakonec se tak stalo.

Krejčí jel na turnaj už jako hráč španělské Girony a Tomáš Rosický následně řekl, že další odchody aktuálně nejsou v plánu. Pochopitelně tím ale myslel spíše ty ze základní jedenáctky.

Sparta totiž plánuje odchodů poměrně hodně, ale spíše se jedná o hostování. Nyní přichází jedno nemalé překvapení, protože Letnou má opustit nadějný stoper Patrik Vydra.

Ten je oporou druholigového Béčka a už nějaký ten čas dostává určitý prostor v A-týmu. Sparta v něm vidí potenciál a chce, aby pravidelně hrál ligu a rozhodla se jej pustit na hostování.

Podle informací inFotbalu má stoper namířeno do Jablonce, kde by se měl stát stavebním kamenem obrany nového trenéra Luboše Kozla, který ještě na jaře působil v několik kilometrů vzdáleném Liberci.

Vydrův odchod ale leccos naznačuje. Po odchodu Krejčího by se klub měl spoléhat na trojici stoperů Vitík – Panák – Sörensen a Vydra mohl být první variantou z lavičky.

Tedy alespoň v případě, že by se s Jaroslavem Zeleným i nadále počítalo na kraj obrany. V týmu jsou poté už jen navrátilec z hostování Ondřej Kukučka či Jakub Uhrinčať z rezervy.

Sparta by riskovala, pokud by na post stopera nikoho nepřivedla. Ačkoliv okolo jmen žádné spekulace nejsou, v případě odchodu Vydry je velmi pravděpodobné, že je posila blízko podpisu.

Zdroj: inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.