Spojte se s námi


Fotbal

Nizozemsko vs. Ekvádor: Preview a tipy na sázení

V pátek se o post prvního týmu ve skupině A utkají hráči jihoamerického Ekvádoru a Nizozemska. Oba týmy mají za sebou úspěšný vstup do turnaje. Ekvádor si poradil s domácím Katarem, Nizozemsko v závěru udolalo Senegal.

Publikováno

dne

V pátek se o post prvního týmu ve skupině A utkají hráči jihoamerického Ekvádoru a Nizozemska. Oba týmy mají za sebou úspěšný vstup do turnaje. Ekvádor si poradil s domácím Katarem, Nizozemsko v závěru udolalo Senegal.

Ekvádor se na mistrovství světa probojoval z jihoamerické kvalifikace kde skončil na čtvrté, a tedy zároveň poslední, postupové příčce za Brazílií, Argentinou a Uruguayí. Jihoamerický tým se na světový šampionát probojoval počtvrté ve své historii.

Oranjes jsou pravidelným účastníkem světového šampionátu. Z posledních devíti mistrovství světa se účastnili sedmi. V kvalifikaci hrál nizozemský tým ve skupině G, kterou vyhrál s náskokem dvou bodů před Tureckem.

Klíčové postavy Ekvádoru

Mezi hlavní tahouny, jak se již v prvním utkání s Katarem dobře ukázalo, patří striker působící v tureckém Fenerbahce – Enner Valencia. Dalšími stavebními kameny jsou Moises Caicedo a Pervis Estupiñán, kteří patří prvoligovému Brightonu.

Klíčové postavy Nizozemska

Hlavní tváře Nizozemska jsou bezesporu Cody Gakpo, jenž je hlavní palebnou silou eindhovenského PSV, Frankie de Jong nebo Memphis Depay.

Nizozemí vyhrálo z posledních pěti utkání čtyři, a tak se dá povídat o dobré formě. Nicméně v posledním zápase se poměrně trápili. Vysvobození přišlo až ve čtyřiaosmdesáté minutě v podání Codyho Gakpa.

Nicméně si myslím, že díky dobré formě Valencii a dobře fungující jak defenzivě, tak i ofenzivě, Ekvádoru budou mít hráči Nizozemska potíže. Věřím, že oba týmy budou hrát ofenzivně a nebojácně.

Možná je taky změna v útoku Ekvádoru. Po dobře odehraném zápasu střídajícího Sarmienta se dá očekávat, že jej uvidíme namísto Estrady.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.