Spojte se s námi


Fotbal

Nicolae Stanciu tak, jak jej známe! Nádherným gólem se postaral o překvapivou výhru a děkoval fanouškům

Nicolae Stanciu se nádherným gólem podílel na velmi cenném triumfu Rumunska proti Ukrajině. Situaci ve skupině navíc ještě zamotala výhra Slovenska proti Belgii, favoriti skupiny tak po úvodním hracím dni zůstávají bez bodu.

Publikováno

dne

Nicolae Stanciu se nádherným gólem podílel na velmi cenném triumfu Rumunska proti Ukrajině. Situaci ve skupině navíc ještě zamotala výhra Slovenska proti Belgii, favoriti skupiny tak po úvodním hracím dni zůstávají bez bodu.

Před startem utkání by asi jen málokdo čekal, že by Rumunsko mohlo ze zápasu s Ukrajinou vytěžit tři body. V jejím kádru se totiž nacházejí hvězdy jako Mykhailo Mudryk, Artem Dovbyk nebo Oleksandr Zinchenko.

Jenže to se nakonec stalo, navíc rozdílem 3:0. Bývalý hráč Sparty či Slavie se postaral o úvodí trefu utkání, jednalo se o dalších z jeho výstavních gólů. Podívejte se sami.

Po změně stran v krátkém sledu ještě přidali góly Razvan Marin a Denis Dragus, čímž určili konečný stav utkání. V nadcházejícím průběhu utkání se totiž již nic důležitého nestalo.

Jednatřicetiletý ofenzivní záložník byl právem zvolen nejlepším hráčem zápasu. „Myslím si, že kromě dnů, kdy se narodily mé dcery, to byl nejšťastnější den pro mě, ale i pro mé spoluhráče,“ prozradil na úvod Stanciu.

„Nemyslím si že můžeme zažít podobnou zkušenost jako dnes, je to unikátní. Z celého srdce bychom chtěli poděkovat fanouškům, zvláště pak při naší hymně to bylo speciální. To se může stát pouze jednou za život,“ dodal v pozápasovém rozhovoru.

Skupina E se ještě více zamotala druhým zápasem, v němž Slovensko vyzrála na favorizovanou Belgii. O jediný gól střetnutí se již v sedmé minutě postaral Ivan Schranz.

Další zápasy v rámci skupiny E se odehrají v pátek, kdy Ukrajina vyzve Slovensko a Belgie narazí na Rumunsko. Dostanou se všechny tři celky na tříbodový zisk a o postupujících se rozhodne až ve třetí hrací den?

Zdroj: UEFA, X – Sporťák

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.