Spojte se s námi


Fortuna liga

Nguyen za zády Liberce řekl, že chce odejít. Rád bych někam, kde budu chytat, nechal se slyšet

Filip Nguyen patřil v posledních letech k nejlepším brankářům ligy. Mluvilo se i o tom, že by mohl nahradit Ondřeje Koláře ve Slavii, poslední měsíce si ale dělá spíše ostudu.

Publikováno

dne

Filip Nguyen patřil v posledních letech k nejlepším brankářům ligy. Mluvilo se i o tom, že by mohl nahradit Ondřeje Koláře ve Slavii, poslední měsíce si ale dělá spíše ostudu.

Zdroj: FC Slovan Liberec

Vše začalo dva měsíce zpátky. 17. února se osmadvacetiletý Nguyen zranil v zápase se Zlínem a natáhl si zadní stehenní sval, načež ho nahradil Martin Knobloch, který utkání dovedl do vítězného konce.

Trenéra Pavla Hoftycha brankářská dvojka přesvědčila svým výkonem natolik, že začala pravidelně chytat. Nguyen dostával šance už jen v zápasech MOL Cupu a na veřejnost se dostávaly informace, že je v klubu nespokojený.

Že není v herní pohodě jsme se mohli přesvědčit minulou středu, kdy v závěru pohárového utkání s Viktorií Plzeň chyboval a daroval Ondřeji Mihálikovi postupový gól.

Nguyen si příznivce Slovanu nezískal ani toto úterý, kdy dostal možnost odpovídat fanouškům instagramové stránky ZSportCZ na otázky na jeho adresu.

Jedna z nich zněla: „Jaké jsou vaše cíle se Slovanem po zbytek sezóny?“ Čekalo se, že reprezentační brankář zmíní útok na poháry, on však odpověděl úplně jinak. „Dostat se ještě na hřiště.“

Tato slova se dají chápat, vzhledem k tomu, že za poslední dva měsíce odehrál dvě utkání. Odpověď na dotaz, zdali chce odejít z Liberce, už ale byla za hranou. „Ano, rád bych někam, kde budu chytat,“ řekl brankář s vietnamskými kořeny.

Taková „slova“ by si hráč profesionálního prvoligového týmu asi neměl dovolit. Uvidíme proto, zda bude mít tato „aféra“ nějakou dohru.

Zdroj: ZSportCZ

Reklama

Oblíbené