Spojte se s námi


Ostatní

Neuvěřitelné! BATE vybojovalo titul gólem v páté minutě nastavení

Publikováno

dne

Tak toto byl opravdu neuvěřitelný závěr běloruské ligy! O titul mezi sebou v posledním kole na dálku soupeřili hned tři týmy – BATE, Dinamo Minsk a Soligorsk. V nejlepší výchozí pozici bylo BATE, které před posledním kolem mělo na kontě 67 bodů. Za nimi byli shodně s 65 body umístěni Minsk a Soligorsk.

Minsk svůj zápas zvládl, Soligorsk zaváhal

Jako první o svém výsledku rozhodlo Dinamo Minsk, které už v 66. minutě vedlo na půdě Vitebsku 4:0. Domácí stačili zápas ještě zkorigovat na 4:1, ale v boji o titul byl důležitý tříbodový zisk soupeře.

V dalším zápase Soligorsk zaváhal. Ten podlehl Nemanu 3:1, a tak bylo už v závěru jasné, že tento tým v konečném součtu obsadí třetí místo a postoupí do předkola Evropské ligy.

Drama v Gorodeji

Nyní už zbýval jen zápas BATE na půdě deváté Gorodeji, kde jim k přidání dvanáctého titulu v řadě stačila remíza. A ti, co na tento zápas zavítali, si jej budou pamatovat ještě hodně dlouho. Vedoucí tým tabulky totiž po poločase prohrával 2:1 a v první minutě druhé půle navíc inkasoval ještě třetí branku.

Naději obhájci titulu dodala v 78. minutě branka Rodionova z pokutového kopu. BATE ale nebylo v dobré situaci, jelikož do nastavení šlo s jednobrankovou ztrátou. Možná že už Dinamo Minsk pomalu začalo slavit, ale vše uťal vyrovnávací branka Ivanoviče z 95. minuty! Emoce tak propukly naopak v Gorodeji, kde si po dramatickém závěru BATE zajistilo další ligový titul!

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.