Neto a Cillessen se rozloučili se svými bývalými kluby

V průběhu tohoto týdne došlo k brankářské rošádě mezi Barcelonou a Valencií. Směrem na jih putoval Nizozemec Jasper Cillessen a naopak na sever zamířil Brazilec Norberto Neto. Oba gólmani se shodně včera rozhodli napsat dopis na rozloučenou na svých sociálních sítích.

http://gty.im/1042820310

Před dvěma lety jsem přišel do Valencie s cílem vrátit jí do Ligy mistrů. Oddal jsem se tomuto úkolu, pracoval na tom, abych ze sebe vydal to nejlepší a tento projekt, ve který věřilo pouze pár lidí, uspěl. Povedlo se mi to s mými spoluhráči nejenom jednou, ale dvakrát.

Život je však o cyklech a nových výzvách. Dnes se loučím se vztyčenou hlavou a pocitem, že jsem s vámi, Ches (španělsky Netopýři, pozn. přek.), splnil své předsevzetí. Beru si s sebou všechny tyto zkušenosti, narození mé dcery, přátele, které jsem si zde udělal a lásku, kterou jsem zažil. Děkuji Valencii za tyto roky, za podporu, která se mi dostala a za dobyté úspěchy, které jsme spolu zažili,“ napsal Norberto Neto.

Rád bych poděkoval Barceloně za tři úžasné roky. Zažil jsem tu skvělé časy a jsem šťastný, že jsem byl součástí FC Barcelony. Rovněž jsem velmi pyšný na podporu, které se mi dostalo od fanoušků. Rád bych tedy řekl děkuji a brzy se uvidíme,“ napsal na svém Instagramu vzápětí Jasper Cillessen.

Připomeňme, že jako první odešel za sumu 35 milionů eur právě ex-barcelonista, přičemž jeho konkurent odešel o den později za částku 26 milionů + dalších 9 v bonusech.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Hašek má nabídky od začátku. Kluby však vyčkávají, jak se bude situace vyvíjet ohledně žaloby, říká Markéta Haindlová

Markéta Vochoska Haindlová je předsedkyně České asociace fotbalových hráčů. Zastupuje také Martina Haška v právním sporu se Spartou. Co si myslí například o situaci okolo Romana Berbra a rozběhne se v tomto roce ještě Fortuna liga?

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem 2. kola Ligy mistrů? Rashford stihl za dvacet minut tři góly

Volné termíny nejsou, povolené soutěže – často bez diváků – pádí v rychlém sledu. A Liga mistrů obzvláště. Ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player UEFA německého časopisu Kicker, tradičně hledal nejlepšího hráče 2. kola.

Špatný výsledek a ještě horší výkon. Sparta na San Siru takřka nic nepředvedla

Pražská Sparta podlehla milánskému AC 0:3. Výsledek je více než zasloužený. Družina kouče Kotala téměř nic nepředvedla a po dvou zápasech nemá na kontě ani bod. Na utkání se podíváme ve Sparťanském blogu.