Bundesliga

Nepovedený zápas Tomáše Koubka. Obrovská minela a pět inkasovaných gólů

Český brankář ve službách německého Augsburgu nebude jistě vůbec rád vzpomínat na nedělní zápas svého týmu na hřišti Borussie Mönchengladbach. Jeho tým totiž v tomto souboji utrpěl debakl 1:5 a český reprezentant k tomuto výsledku sám přispěl, když jeden z gólů padl po jeho chybě.

Koubek naposledy inkasoval pět gólů ve svém novém působišti hned při svém první zápase v Bundeslize, když jeho tým v prvním letošním ligovém zápase prohrál na Borussie Dortmund také stejným výsledkem 1:5.

Od toho zápasu dokázal český reprezentant počet inkasovaných branek snížit na v průměru jednu až dvě inkasované branky za zápas. Bohužel nedělní zápas na hřišti Mönchengladbachu mu opět oživil vzpomínky na jeho debut v Bundeslize.

Koubek v zápase proti Mönchengladbachu inkasoval během úvodních třinácti minut zápasu tři rychlé branky, které prakticky určily ráz zápasu. Těsně před prvním poločasem pak přišla chyba českého brankáře, když při malé domů netrefil míč a připravil gólovou pozici pro útočníka Borussie Mönchengladbach, jenž vstřelil čtvrtou branku svého týmu v zápase.

V závěru druhého poločasu pak oba celky dokázaly jednou skórovat.