Spojte se s námi


Fortuna liga

Nepochopitelně odvolaný gól, rukou jsem se míče nedotkl ani náhodou, říká Kohút

https://sport.aktualne.cz/fotbal/pojdme-zatlacit-na-vedeni-ac-vyzyva-ibrahimovic-ac-se-kazde/r~491fe874568c11ecb91a0cc47ab5f122/?fbclid=IwAR3dk0nawj6_q2C-LFPLBtzCIkV826ZF7DJ-nK-_FdUtGT7uJcAOTo9r7To

Publikováno

dne

Viktoria Plzeň vyhrála na půdě Slovácka 2:1, moravský celek nicméně mohl sahat alespoň po bodu, nebyl mu nicméně uznán gól po údajné ruce Michala Kohúta. Ten ale na tiskové konferenci říkal, že žádná nebyla.

Viktoria vedla již v první minutě, téměř v závěru poločasu ale přišlo vyrovnání Slovácka, gól ale nakonec nebyl uznán z důvodu ruky Tomáše Kohúta.

Problémem nicméně je, že Kohút rukou prokazatelně nehrál a je poměrně nepochopitelné, že se rozhodčí rozhodl gól neuznat po konzultaci s videem.

„Za mě nepochopitelně odvolaný gól, protože já jsem se toho rukou nedotkl ani náhodou. Když jsme to říkali rozhodčímu, odpověděl, že to viděl na videu. Přitom my jsme se na to video koukali v kabině a ta ruka tam prostě vidět nejde,“ řekl na tiskové konferenci Kohút.

Právě tento gól měl na utkání vliv, Slovácko se poté prosadilo ještě jednou, i druhý gól ale nebyl uznán, a to z důvodu ofsajdového postavení.

Následně Viktoria navýšila vedení a Slovácko již pouze snížilo v závěru zápasu na konečných 1:2. Kvůli tomu tak na svého soupeře ztrácí v lize šest bodů.

Jeden z černých koňů na titul tak z posledních čtyř utkání získal pouze čtyři body a na Slavii ztrácí již devět bodů, což jej defacto z boje o titul vyřazuje.

Zdroj: 1. FC Slovácko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.