Spojte se s námi


Fortuna liga

Nejžhavější zboží v celé Fortuna lize? Playmakera, který hrával za Plzeň, chce snad celá ligová špička!

Sparta Praha, Slavia Praha, Slovan Liberec nebo Baník Ostrava. Všechny tyto kluby jsou skloňovány v souvislosti se zájmem o šikovného středopolaře, jenž se v létě chystá změnit klub a posunout se výš.

Publikováno

dne

Sparta Praha, Slavia Praha, Slovan Liberec nebo Baník Ostrava. Všechny tyto kluby jsou skloňovány v souvislosti se zájmem o šikovného středopolaře, jenž se v létě chystá změnit klub a posunout se výš.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Michal Hlavatý je opravdu horkým zbožím a jeho pokračování v Pardubicích, kde hraje, i v příští sezoně je v podstatě skoro vyloučené vzhledem k obrovskému zájmu jiných klubů.

O Hlavatém v průběhu sezony uvažovali ve Spartě i Slavii, dvou největších českých celcích. Teď se píše hlavně o zájmu ostravského Baníku a Liberce.

Do Liberce míří trenér Radoslav Kováč, jenž Hlavatého trénuje v Pardubicích. Tato možnost by tak dávala dost možná největší smysl. Slovan je i favoritem.

Eminentní zájem však hlásí i Baník, který doufá, že se mu podaří i v příští sezoně udržet v záloze slovenský talent Tomáše Riga, jenž dříve nastupoval za pražskou Slavii.

Pardubice o prodeji Hlavatého neslyší rády

Hlavatý v probíhajícím ročníku nastoupil v lize za Pardubice třiatřicetkrát. Do statistik se zapsal čtyřmi góly, šesti asistencemi a také pěti žlutými kartami.

Pětadvacetiletý záložník je už nějakou dobu považován za jednoho z nejkvalitnějších ligových středopolařů. Je skoro jasné, že v létě jej čeká přestup do většího klubu.

V minulosti se Hlavatému nepovedlo prosadit se ve Viktorii Plzeň, za kterou v lize nastoupil pouze dvakrát. Poté už příležitost kvůli velké konkurenci nedostal.

Pardubice nicméně neslyší rády, že by Hlavatý z klubu odešel. Dá se proto očekávat, že klub, který jej bude chtít skutečně přivést, bude muset sáhnout poměrně hluboko do svého měšce.

Zdroj: inFotbal, FK Pardubice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.