Spojte se s námi


eSport

Nejúspěšnější týmy roku jsou Entropiq a SINNERS

Nová vlna herních týmů v čele s organizací Martina Kabrhela si podmanila česko-slovenský esport. Organizace Sampi, Entropiq a SINNERS vkročily do tuzemského prostředí teprve na začátku roku.

Publikováno

dne

Nová vlna herních týmů v čele s organizací Martina Kabrhela si podmanila česko-slovenský esport. Organizace Sampi, Entropiq a SINNERS vkročily do tuzemského prostředí teprve na začátku roku, ovšem mistrovské tituly patří právě jim.

Zdroj: Playzone

Herní tým SINNERS vsadil na tu nejsilnější lokální CS:GO sestavu a dokázal přetavit své snažení v dokonalou sezónu. Kterékoliv tuzemské herní ligy se zúčastnili, tu s přehledem a jasně vyhráli.

Hráči tak mohou být namotivováni pro příští rok, kdy chtějí útočit na TOP30 týmů světa dle žebříčku HLTV.org. Finále Vodafone MČR pak jasně ukázalo, kdo je tuzemská CS:GO jednička.

Herní tým Sampi zvládl přechod ze světa do Česka a jejich Brawl Stars sestava si podmanila mistrovský turnaj bez jediné prohry. Tým, který sdružuje několik herních sekcí, má momentálně nejúspěšnější právě mobilní divizi.

Entropiq pak na začátku roku a vlastně i v celém průběhu roku dali jasně najevo, že nechtějí být pátým kolem u vozu. Akvizicí silné CS:GO sestavy, nejlepšího PUBG kvarteta a předních Hearthstone hráčů si chtěli urvat svůj kus z Mistrovství.

To se jim podařilo, když za Hearthstone a PUBG berou zlato a nečekaně se jejich tým dostal i do finále CS:GO šampionátu. To z nich momentálně dělá nejlepší tým Česka a Slovenska za rok 2020.

Zdroj: Česká asociace esportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.