Reklama

Nejhorší faul roku 2021? Podívejte se na šílené KO v brazilské lize

Jsou zákroky, které jsou skutečně za hranou. Ovšem to, co předvedl Caetano, je ještě naprosto jiná úroveň. Obránce Clube de Regatas, který hraje brazilskou Serii B, totálně zmasakroval Rafaela Navarra z Botafoga.

Brazilský obránce Caetano, který je v CRB na hostování z Corinthians, dostal v utkání proti Botafogu takovou červenou kartu, na kterou dlouho nezapomene. A to ani jeho “oběť”, Rafael Navarro.

Když se ve 31. minutě za bezbrankového stavu řítil domácí fotbalista jeden na jednoho proti Caetanovi, kterého balón vůbec nezajímal.

Navarro si kolem protihráče hodil balón, ten jej však nechtěl nechat projít a karate kopem kopačkou jej sestřelil přímo do obličeje.

Caetano dostal samozřejmě přímou červenou kartu. Podle fanoušků se jedná o jeden z nejhorších zákroků roku 2021.

Nejprve se Navarro vůbec nehýbal a vypadalo to, že je opravdu vážně raněn. Naštěstí se 21letý fotbalista o chvilku později postavil na nohy a zápas dohrál. Z incidentu si odnesl jen velký krvavý šrám na nose.

Navarrovi navíc fotbalová karma vše vrátila. Nejprve přihrál na první gól, poté slavil vítězný gól svého celku, který přišel až v nastavení druhého poločasu.

Zdroj: Give Me Sport, Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. brnkačka. viděli jsme horší. proražený sinus, pokopaný brankář nedohrál, uefa to ignorovala. no, příklady táhnou. čekám, co s tím udělají v Brazílii

  2. Ano, faul hrozný, ošklivý, zcela jasný úmysl a ten mentální ubožák by zasloužil vyloučit ze sportu na doživotí. Ale – to je můj názor a vůbec tento nezlehčuji – Ondra Kolář “dostal” mnohem horší faul, ten byl zatím ten nejhorší, jaký jsem viděl, ne tento. A já jen pevně doufám a věřím, že nejen horší, ale ani takovéto už nebudeme muset vidět. To do sportu vůbec nepatří… Ten hráč si snad musel vsadit, ale ani potom jeho likvidační zákrok zcela mimo míč nechápu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené