Spojte se s námi


Repre

Nejhezčí góly Mistrovství světa 2018

Publikováno

dne

Na mistrovství světa se zatím nedaří favoritům, tak jak se čekalo. Nejhůř dopadlo Německo, které skončilo poslední ve své skupině. Ale zatím nás udivují střelci gólů a já jsem si pro vás připravil pět nejhezčích gólů dosavadního šampionátu. Nádherně se trefil Coutinho, Ronaldo, Kroos, Kolarov, nebo Januzaj.

Philippe Coutinho se nádherně trefil v úvodním zápase Brazílie, která hrála proti Švýcarsku. Brazílie sice vedla, ale vedení neudržela a nakonec remízovala 1:1. Gól Coutinha byl opravdu pěkný a zatím také jeden z nejhezčích.

Cristisno Ronaldo se nádherně trefil z přímého volného kopu proti Španělsku. Navíc tento gól byl hodně důležitý a Ronaldo ho vstřelil až v 88 minutě. Portugalsko nakonec se Španělskem remizovalo 3:3. Zatím to byl asi nejhezčí gól probíhajícího šampionátu. V tomto zápase navíc Ronaldo vstřelil další dva góly, a tak si připsal hattrick.

Toni Kroos rozhodl zápas proti Švédsku až v nastavení druhého poločasu a gól se zdál být pro Němce hodně důležitý. Navíc gól byl opravdu pěkný a dal Němcům velkou naději na postup, ale nakonec v základní skupině Německo skončili poslední.

Kolarov se pěkně trefil proti Kostarice a byl to jediný, takže i rozhodující gól tohoto zápasu. Ale Srbům to nakonec na postup nestačilo, protože následně dvakrát prohráli.

Adnan Januzaj se trefil nádherně v posledním hracím dnu základních skupin, jeho gól byl navíc jediný v tomto zápase, a tak zajistil Belgii první místo ve skupině G.

 

Reklama

Oblíbené