Spojte se s námi


Fortuna liga

Nejdražší jedenáctka české ligy: V sestavě jsou překvapení, ale také známá jména

Publikováno

dne

Ve světě se uskutečňují přestupy v řádech miliard korun, v Česku jsou kluby poněkud skromnější. Přesto se po mohutných posilováních ze strany pražských „S“ ceny hráčů vystoupaly. Nejvíce stojí Nicolae Stanciu (100 milionů korun), kterému se přibližuje pouze Michael Krmenčík, jehož cena je o 25 milionů menší. Jak ale vypadá celá sestava složená z nejdražších hráčů HET ligy podle webu transfermarkt.com?

V bráně se nachází nová zimní posila Sparty Florin Nita, který má cenovku 50 milionů korun. To je více než částka, za kterou do Prahy z FCSB přicházel, tedy 30 milionů korun. Složení stoperské dvojice je poněkud překvapivé. Tvoří ji Simon Deli a Semih Kaya, cizinci působící ve Slavii, respektive Spartě.

Po stranách se umístili slávisti Jan Bořil a Eduard Sobol. Další hráč sešívaných a jedno z překvapení se nachází na defenzivní záloze. Michael Ngadeu aktuálně stojí 75 milionů korun, což je stejně jako jeho parťák v záloze, plzeňský odchovanec Patrik Hrošovský. Zatímco cena Slováka Hrošovského jde nahoru, Ngadeova postupně klesá. Nad nimi na ofenzivní záloze by hrál Nicolae Stanciu s cenovkou 100 milionů korun.

Po křídlech by kmitali Jan Kopic z Viktorie Plzeň a Jaromír Zmrhal ze Slavie. Na hrotu se umístil nejlepší střelec české ligy Michael Krmenčík, o kterého se v zimě zajímalo několik větších klubů i z Anglie, což jeho cenu výrazně zvýšilo. O tom, jestli se jeho cena kvůli horším jarním výkonům zhoršila, jsem psal zde.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.